MECZ
22.09.18 | 1. runda klasyf. | Sorin Andrei Iordache | Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | Turkey F29 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
04.09.98, 25 lat
04.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
24.06.94, 29 lat
24.06.94, 29 lat
Sorin Andrei Iordache vs. Pavel Shchaya-Zubrov - Wzajemne mecze
22.09.18 | 1. runda klasyf. | Sorin Andrei Iordache | Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Turkey F29 | ceglana |
Sorin Andrei Iordache form & Pavel Shchaya-Zubrov form
Sorin Andrei Iordache - ostatnie mecze
Turkey F37 - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - krecz | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F16 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |
Pavel Shchaya-Zubrov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Petr Kapuskin | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Daniel Litvinov | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Robin Erik Parts | 6-73, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
12.04.21 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-3, - Pavel Shchaya-Zubrov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Puzanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Igor Trunov | 7-63, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Radimir Lutkovskii | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.19 Klasyf. | vs. Colin Van Beem | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Rok Komac | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Igor Saveljic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Jonas Greif | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |