MECZ
16.10.17 | 1. runda klasyf. | Sorin Andrei Iordache | Linus Krohn | 6-3, 6-1 | Turkey F39 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
04.09.98, 25 lat
04.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
16.12.97, 26 lat
16.12.97, 26 lat
Sorin Andrei Iordache vs. Linus Krohn - Wzajemne mecze
16.10.17 | 1. runda klasyf. | Sorin Andrei Iordache | Linus Krohn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F39 | ceglana |
Sorin Andrei Iordache form & Linus Krohn form
Sorin Andrei Iordache - ostatnie mecze
Turkey F37 - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - krecz | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F16 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |
Linus Krohn - ostatnie mecze
M15 Uslar - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Risskov/Aarhus - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Oren Vasser | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Olle Noltorp | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Burak Bilgin | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. David Pichler | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Eric Ahren Moonga | 6-4, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Stefan Petrovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Markus Neuhauser | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Bart Stevens | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
02.10.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 7-63, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tathagat Charantimath | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Netherlands F3 - ceglana | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Rob Van Den Berg | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Germany F4 - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jordi Walder | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mauricio Alvarez-Guzman | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Shahin Khaledan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Hermanni Tiainen | 7-5, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Jorakuly Jorayev | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F16 - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Nik Razborsek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Gleb Alekseenko | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F43 - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - ceglana | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Vadim Alekseenko | 6-1, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Andrea Morlotti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Atilla Kaan Gone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Sorin Andrei Iordache | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |