MECZ
11.09.17 | 1. runda klasyf. | Sorin Andrei Iordache | Dietrich Dernowski | 6-2, 6-0 | Turkey F34 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
04.09.98, 25 lat
04.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
29.09.96, 27 lat
29.09.96, 27 lat
Sorin Andrei Iordache vs. Dietrich Dernowski - Wzajemne mecze
11.09.17 | 1. runda klasyf. | Sorin Andrei Iordache | Dietrich Dernowski | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Turkey F34 | ceglana |
Sorin Andrei Iordache form & Dietrich Dernowski form
Sorin Andrei Iordache - ostatnie mecze
Turkey F37 - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - krecz | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F16 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |
Dietrich Dernowski - ostatnie mecze
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Karol Beck | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Sundet Nagimetov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Didal Didalov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Rafik Terzyan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Danis Baybekov | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F12 - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Zlatan Palazov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ramy Labna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F6 - ceglana | ||||
28.01.18 1. runda klasyf. | vs. Malik Bhatnagar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.01.18 | vs. Isaac Eck | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
25.09.17 Klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Islom Anvarkhodjaev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Pelle Boerma | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sorin Andrei Iordache | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
28.08.17 Klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Nikita Valentsev | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Spain F25 - ceglana | ||||
14.08.17 Klasyf. | vs. Quim Sorni Chavarria | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Torrealba | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Daniil Klimov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F22 - ceglana | ||||
17.07.17 Klasyf. | vs. Alexander Knight | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Pablo Prieto Jimena | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F21 - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mikel Aranzabal | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Alejandro Garcia Saez | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Romania F5 - ceglana | ||||
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. David Pata | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ioan Dan Abrudan | 6-3, 3-1, Ioan Dan Abrudan - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F4 - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Calin Manda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |