MECZ
16.06.18 | 1. runda klasyf. | Sorin Andrei Iordache | Danut Cuc | 6-2, 6-2 | Tunisia F24 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
04.09.98, 25 lat
04.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
03.03.98, 26 lat
03.03.98, 26 lat
Sorin Andrei Iordache vs. Danut Cuc - Wzajemne mecze
16.06.18 | 1. runda klasyf. | Sorin Andrei Iordache | Danut Cuc | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Tunisia F24 | ceglana |
Sorin Andrei Iordache form & Danut Cuc form
Sorin Andrei Iordache - ostatnie mecze
Turkey F37 - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - krecz | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F16 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |
Danut Cuc - ostatnie mecze
Serbia F5 - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Stamatis Kapiris | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F7 - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mario Vilella Martinez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sascha Brechtel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Germany F6 - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Moritz Pfaff | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F5 - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sorin Andrei Iordache | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F22 - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Youcef Ghezal | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Vlad Stoica | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F4 - ceglana | ||||
25.03.18 1. runda klasyf. | vs. Mustafa Ibraimi | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Australia F2 - trawiasta | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Erik Holt-Crossman | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Australia F1 - trawiasta | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Jacob Sullivan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
30.12.17 1. runda klasyf. | vs. Liam Caruana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
China F12 - twarda | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Tyler Lu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
China F11 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Shi Hong Zeng | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
China F10 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Yili Zheng | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Jun Sang Park | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Hyeong-Min Kim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Kangjae Kim | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Jun Su Kim | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Chan Hwi Shin | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indonesia F6 - twarda | ||||
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Kaiwei Wang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Aoxiong Wang | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indonesia F5 - twarda | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Faraone | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Jessy Kalambay | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indonesia F4 - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Kaiwei Wang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Nicholas Bybel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Launceston Challenger - twarda | ||||
04.02.17 1. runda klasyf. | vs. Zach Itzstein | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie Challenger - twarda | ||||
28.01.17 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu |