MECZ
09.05.18 | 2. runda | Soon-Woo Kwon | Dudi Sela | 4-6, 6-3, 6-1 | Gimcheon Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Soon-Woo Kwon | Dudi Sela | |
1. podanie % | 49/104 (47%) | 40/87 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/49 (63%) | 26/40 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 29/55 (53%) | 18/47 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 3/11 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/87 (49%) | 44/104 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/191 (54%) | 88/191 (46%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Soon-Woo Kwon | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Soon-Woo Kwon | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Soon-Woo Kwon | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Soon-Woo Kwon | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Soon-Woo Kwon | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Soon-Woo Kwon | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Soon-Woo Kwon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Soon-Woo Kwon | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Soon-Woo Kwon vs. Dudi Sela - Wzajemne mecze
18.05.19 | Półfinał | Dudi Sela | Soon-Woo Kwon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Gwangju Challenger | twarda |
09.05.18 | 2. runda | Soon-Woo Kwon | Dudi Sela | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Gimcheon Challenger | twarda |
Soon-Woo Kwon form & Dudi Sela form
Soon-Woo Kwon - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 2. runda | vs. Alex De Minaur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Alexandre Muller | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Lukas Klein | 6-70, 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.23 | vs. Laslo Djere | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Nick Hardt | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
22.02.23 2. runda | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Alexander Zverev | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
05.02.23 | vs. David Goffin | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.23 Rubber 1 | vs. Zizou Bergs | 6-1, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.23 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 7-61, 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
14.01.23 Finał | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.01.23 Półfinał | vs. Jack Draper | 7-66, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.23 Ćwierćfinał | vs. Mikael Ymer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda | vs. Pablo Carreno-Busta | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Tomas Machac | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.23 Klasyf. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Vasek Pospisil | 6-77, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
02.01.23 1. runda | vs. Jack Draper | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.01.23 Klasyf. | vs. Taro Daniel | 7-64, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
31.12.22 1. runda klasyf. | vs. Dominic Thiem | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Kamil Majchrzak | 2-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
08.10.22 Półfinał | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu |
Dudi Sela - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Zdenek Kolar | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
23.06.21 2. runda klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Stuart Parker | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-0, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
25.02.20 2. runda | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 0-1, - Dudi Sela - krecz | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
19.02.20 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Zhe Li | 6-72, 3-5, - Dudi Sela - krecz | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
13.09.19 | vs. Markus Eriksson | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
08.09.19 Finał | vs. Jo-Wilfried Tsonga | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Lukas Rosol | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Illya Marchenko | 7-67, 4-0, Illya Marchenko - krecz | szczegóły meczu | |
03.09.19 2. runda | vs. Sem Verbeek | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
28.08.19 2. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Binghamton Challenger - twarda | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Mitchell Krueger | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 3. runda | vs. Collin Altamirano | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.19 2. runda | vs. Strong Kirchheimer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gatineau Challenger - twarda | ||||
18.07.19 3. runda | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.07.19 2. runda | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
10.07.19 2. runda | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - twarda | ||||
15.06.19 Półfinał | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 3-5, - Dudi Sela - krecz | szczegóły meczu | |
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Joao Menezes | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |