MECZ
09.03.20 | 2. runda klasyf. | Socrates Leon Tsoronis | Themi Sitzoukis | 6-2, 2-6, 10-3 | M25 Geelong | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Australia
16.07.97, 26 lat
16.07.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
16.10.96, 27 lat
16.10.96, 27 lat
Socrates Leon Tsoronis vs. Themi Sitzoukis - Wzajemne mecze
09.03.20 | 2. runda klasyf. | Socrates Leon Tsoronis | Themi Sitzoukis | 6-2, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | M25 Geelong | trawiasta |
23.02.15 | 1. runda klasyf. | Socrates Leon Tsoronis | Themi Sitzoukis | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Australia F1 | twarda |
Socrates Leon Tsoronis form & Themi Sitzoukis form
Socrates Leon Tsoronis - ostatnie mecze
M25 Geelong - trawiasta | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Jake Delaney | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Themi Sitzoukis | 6-2, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
Thailand F9 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Crnokrak | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F8 - twarda | ||||
08.10.18 1. runda | vs. Vincent Stouff | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 Klasyf. | vs. William Ma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Liam Puttergill | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.18 1. runda klasyf. | vs. Casey Hoole | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Australia F7 - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Blake Ellis | 2-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Australia F6 - twarda | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 7-68, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Brenton Chambers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Sohei Hagino | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Australia F5 - twarda | ||||
15.09.18 2. runda klasyf. | vs. Vincent Stouff | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Joseph Rotheram | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Afonso Salgado | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Julian Ocleppo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Alexandre Tsuchiya | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Maximiliano Roman Mayorga | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-1, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Francisco Oliveira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F12 - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Nuno Borges | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Riccardo Di Nocera | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.18 Klasyf. | vs. Antonio Cembellin Prieto | 6-4, 2-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Jose Von Hafe Perez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Dario Simonetta | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F11 - twarda | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Wilfredo Gonzalez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.18 2. runda klasyf. | vs. Luke Stevenson | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Themi Sitzoukis - ostatnie mecze
M25 Geelong - trawiasta | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alexey Shtengelov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Bosko Novakovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Jesse Flores | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 2. runda klasyf. | vs. Joseph W. Van Meter | 2-6, 7-65, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mason Naumovski | 4-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
Australia F4 - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Alex Bulte | 0-6, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Matthew Leffler | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Marcus Solarz Hendriks | 3-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Neven Krivokuca | 0-6, 0-3, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Filip Bergevi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jose Roda | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Egypt F23 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F22 - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Aboulkassem | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
17.07.17 Klasyf. | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Katzaros | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Yuriy Kryvoy | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F11 - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Yannick Stephan Born | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F10 - twarda | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Milos Nikolic | 5-7, 6-3, 2-5, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Jessy Kalambay | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F10 - ceglana | ||||
12.10.16 1. runda | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 0-4, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Croatia F9 - ceglana | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Zeljko Milovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F7 - ceglana | ||||
18.05.16 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F6 - ceglana | ||||
11.05.16 1. runda | vs. Bradley Mousley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F5 - ceglana | ||||
04.05.16 1. runda | vs. Leandro Portmann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Alexander Centenari | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu |