MECZ
25.06.18 | 1. runda | Skyler Butts | Pak Long Yeung | 6-4, 7-69 | Hong Kong | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Skyler Butts | Pak Long Yeung | |
1. podanie % | 43/72 (60%) | 42/77 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/43 (72%) | 28/42 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/29 (55%) | 18/35 (51%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/77 (40%) | 25/72 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/149 (52%) | 71/149 (48%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 2 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
Hongkong
18.09.93, 30 lat
13007 $
18.09.93, 30 lat
13007 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hongkong
14.02.95, 29 lat
22104 $
14.02.95, 29 lat
22104 $
Skyler Butts vs. Pak Long Yeung - Wzajemne mecze
25.06.18 | 1. runda | Skyler Butts | Pak Long Yeung | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | Hong Kong | twarda |
27.05.18 | Klasyf. | Skyler Butts | Pak Long Yeung | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | Singapore F3 | twarda |
06.05.18 | Klasyf. | Pak Long Yeung | Skyler Butts | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Vietnam F2 | twarda |
04.07.17 | 1. runda | Skyler Butts | Pak Long Yeung | 7-62, 2-0, Pak Long Yeung - krecz | szczegóły meczu | Hong Kong | twarda |
Skyler Butts form & Pak Long Yeung form
Skyler Butts - ostatnie mecze
M15 Cancun - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Luis Patino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Tanner K Smith | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 2. runda klasyf. | vs. Manuel Barros | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Brian Battistone | 2-6, 7-64, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Vasil Kirkov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Joshua Ortlip | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Manuel Barros | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Taylor Foote | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nicholas Shamma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Wally Thayne | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Nick Chappell | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Tyler Mercier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Zakai Stone | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sergio Vera | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
24.10.19 1. runda | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Alejandro Mendoza | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
11.10.19 2. runda | vs. Maximiliano Estevez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 7-66, 3-4, Toby Alex Kodat - krecz | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Gianfranco Panta | 5-7, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. David Martirosian | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Gilad Tamar | 5-7, 6-0, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Jack Draper | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Alon Elia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Cleeve Harper | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 7-65, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Aron Pierce | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Pak Long Yeung - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
06.03.20 | vs. Jerzy Janowicz | 7-65, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Thomas Laurent | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Aziz Kijametovic | 7-65, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Daniele Pasini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Goran Duquesne | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.02.20 Półfinał | vs. Thomas Laurent | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 4-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 Klasyf. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Fraj | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yacoub Makzoume | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Ray Ho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Xiaoyang Zhang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
14.09.19 | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Justin Barki | 7-64, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Sergey Shipilov | 6-4, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Nahor | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Rhett Purcell | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |