MECZ
13.12.19 | Ćwierćfinał | Skander Mansouri | Yan Bondarevskiy | 7-5, 6-1 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Skander Mansouri | Yan Bondarevskiy | |
1. podanie % | 45/64 (70%) | 30/50 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/45 (71%) | 19/30 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/50 (46%) | 21/64 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Skander Mansouri | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Skander Mansouri | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Skander Mansouri | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Skander Mansouri | 3-4 | |
0-0, 0-15 | ||
Skander Mansouri | 3-5 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Yan Bondarevskiy | |
0-0 | ||
Skander Mansouri | 5-5 | |
6-5 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Skander Mansouri | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15 | ||
Skander Mansouri | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Yan Bondarevskiy | |
Skander Mansouri | 3-1 | |
4-1 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Skander Mansouri | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Skander Mansouri vs. Yan Bondarevskiy - Wzajemne mecze
13.12.19 | Ćwierćfinał | Skander Mansouri | Yan Bondarevskiy | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Skander Mansouri form & Yan Bondarevskiy form
Skander Mansouri - ostatnie mecze
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Tom Evans | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Lorusso | 6-715, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 Klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Polansky | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Kei Nishikori | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu |
Yan Bondarevskiy - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
04.03.23 Półfinał | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.12.22 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - krecz | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
23.05.22 Klasyf. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
16.05.22 Klasyf. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.05.22 Klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
29.04.22 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |