MECZ
07.10.20 | 1. runda | Skander Mansouri | Lilian Breut | 4-6, 6-4, 6-2 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Skander Mansouri | Lilian Breut | |
1. podanie % | 45/73 (62%) | 52/85 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/45 (71%) | 35/52 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/28 (54%) | 13/33 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/85 (44%) | 26/73 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/158 (53%) | 74/158 (47%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy | 10 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Skander Mansouri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Skander Mansouri | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Lilian Breut | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Skander Mansouri | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Skander Mansouri | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Skander Mansouri | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Lilian Breut | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Skander Mansouri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lilian Breut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Skander Mansouri | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Skander Mansouri | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Lilian Breut | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Skander Mansouri | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Skander Mansouri | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Skander Mansouri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Skander Mansouri | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Skander Mansouri | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Skander Mansouri | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
22.11.96, 27 lat
22.11.96, 27 lat
Skander Mansouri vs. Lilian Breut - Wzajemne mecze
07.10.20 | 1. runda | Skander Mansouri | Lilian Breut | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Skander Mansouri form & Lilian Breut form
Skander Mansouri - ostatnie mecze
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Tom Evans | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Lorusso | 6-715, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 Klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Polansky | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
13.07.23 1. runda | vs. James McCabe | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Lilian Breut - ostatnie mecze
M25 Bourg - ceglana | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Igor Shrolik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
28.03.22 Klasyf. | vs. Alastair Gray | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
16.03.22 1. runda | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.03.22 Klasyf. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.22 2. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Creteil - halowa | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-76, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Noah Lopez | 5-7, 6-1, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Pierre Delage | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Villers - halowa | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Jing Long Weng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jordan Betesh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
01.11.21 Klasyf. | vs. Hugo Pontico | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Benes | Martin Benes - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
25.10.21 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
11.10.21 Klasyf. | vs. Blake Ellis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Arthur Reymond | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 Klasyf. | vs. Ronan Joncour | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Max Ginefri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Arthur Reymond | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.09.21 1. runda | vs. Maxime Mora | 6-3, 5-2, Maxime Mora - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Bahamondes | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |