MECZ
16.10.19 | 1. runda | Skander Mansouri | Joseph Imeh Ubon | 3-0, - krecz | M25+H Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Skander Mansouri | Joseph Imeh Ubon | |
1. podanie % | 4/6 (67%) | 7/10 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 3/4 (75%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/2 (50%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 8/10 (80%) | 2/6 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 12/16 (75%) | 4/16 (25%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
3-0 | Joseph Imeh Ubon | |
0-0 | ||
- krecz |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nigeria
09.05.97, 26 lat
09.05.97, 26 lat
Skander Mansouri vs. Joseph Imeh Ubon - Wzajemne mecze
16.10.19 | 1. runda | Skander Mansouri | Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | M25+H Lagos | twarda |
08.10.18 | 1. runda | Skander Mansouri | Joseph Imeh Ubon | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Nigeria F5 | twarda |
Skander Mansouri form & Joseph Imeh Ubon form
Skander Mansouri - ostatnie mecze
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Tom Evans | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Lorusso | 6-715, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 Klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Polansky | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
13.07.23 1. runda | vs. James McCabe | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Joseph Imeh Ubon - ostatnie mecze
M25+H Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Skander Mansouri | 0-3, - Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Takanyi Garanganga | 0-3, - Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Mohammed Mohammed | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Accra - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 6-73, 0-2, - Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Benjamin Fumi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Simon Yitbarek | 5-7, 0-1, - Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
22.04.19 Klasyf. | vs. Igor Banicevic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Joao Pedro Sorgi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Emmanuel Audu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. William Bushamuka | 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Emmanuel Idoko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 Klasyf. | vs. Joshua Rose | Joshua Rose - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Nigeria F5 - twarda | ||||
08.10.18 1. runda | vs. Skander Mansouri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 Klasyf. | vs. Benjamin Fumi | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nigeria F4 - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Arnaud Sewanou | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Benjamin Lock | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Bharath-Srinivasan Parthasarathy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F1 - twarda | ||||
30.05.18 2. runda | vs. Takanyi Garanganga | 2-5, - Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.18 1. runda | vs. Kunal Vazirani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uganda F4 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Boris Aguma | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 Klasyf. | vs. Andre Ku Meza | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nigeria F3 - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Mirko Martinez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 Klasyf. | vs. Michael Junior Michael | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nigeria F2 - twarda | ||||
22.04.18 Klasyf. | vs. Stephan Gerritsen | 6-78, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Junior Michael | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nigeria F1 - twarda | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Stephan Gerritsen | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 Klasyf. | vs. Anurag Nenwani | 7-611, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |