MECZ
09.06.18 | 1. runda klasyf. | Skander Ben Abdallah | Tommaso Spelta | 6-3, 6-1 | Tunisia F23 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tunezja
02.10.00, 23 lat
02.10.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
12.12.99, 24 lat
12.12.99, 24 lat
Skander Ben Abdallah vs. Tommaso Spelta - Wzajemne mecze
09.06.18 | 1. runda klasyf. | Skander Ben Abdallah | Tommaso Spelta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Tunisia F23 | ceglana |
Skander Ben Abdallah form & Tommaso Spelta form
Skander Ben Abdallah - ostatnie mecze
Tunis Challenger - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Kyle Seelig | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Hitesh Yalamanchili | 4-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alec Deckers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ali Alshati | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Samuel Agbesi Osei Antwi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 0-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Stefan Fortmann | 7-62, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Siddhant Banthia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.12.20 1. runda | vs. Preston Brown | 4-6, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.12.20 1. runda | vs. Mousa Alkotop | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.12.20 1. runda klasyf. | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. William Binnie | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Michael Zhu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-4, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Carretero | 7-66, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 0-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jad Kerkeni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Youssef Berrajah | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Boris Butulija | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Pietro Marino | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nessime Chabaan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adam Nagoudi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Tommaso Spelta - ostatnie mecze
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.04.19 1. runda | vs. Gerard Escandell Juan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F24 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Javier Herrero | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Yohei Otsuka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Abdallah | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F22 - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Aymen Ikhlef | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F18 - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ruan Du Preez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F17 - twarda | ||||
29.04.18 Klasyf. | vs. Marko Vejnovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F15 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Cenoz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Spain F7 - ceglana | ||||
16.03.18 | vs. Jose Vicent Monsonis Uso | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F15 - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Pol Vaquero Fernandez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Antonio Pruner Neto | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Shobeir Nuurafshan | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F12 - ceglana | ||||
02.05.16 | vs. Javier Apellaniz Napal | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |