MECZ
29.09.19 | 2. runda klasyf. | Pol Wattanakul | Shenglin Zhuo | 6-0, 6-1 | M15 Nanchang | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
14.02.99, 25 lat
14.02.99, 25 lat
Pol Wattanakul vs. Shenglin Zhuo - Wzajemne mecze
29.09.19 | 2. runda klasyf. | Pol Wattanakul | Shenglin Zhuo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Nanchang | ceglana |
Pol Wattanakul form & Shenglin Zhuo form
Pol Wattanakul - ostatnie mecze
M15 Nakhon - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Maximus Jones | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Kody Pearson | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-73, 3-4, - Pol Wattanakul - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Chukang Wang | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Tao Mu | 4-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Jimmy Yang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Jeremy Jin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. He Ziheng | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Chenyang Li | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yi Ke Li | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tarun Karra | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Wenbo Bai | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ethan Yi Hang Leung | 4-5, - Pol Wattanakul - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Nakhon - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-4, - Pol Wattanakul - krecz | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Anapat Timangkul | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Isaac Becroft | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-74, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, Kazuki Nishiwaki - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Singapore - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Putu Agassi Pranata Nida | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Stuart Parker | 3-6, 5-5, - Pol Wattanakul - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Dominik Palan | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Andrea Del Federico | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
05.09.22 1. runda | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Shuannon Tricerri | 4-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu |
Shenglin Zhuo - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hien Pham | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Norbert Marosik | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Miha Vetrih | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Guiyang - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Jimmy Yang | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Wenfu Li | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Linghao Zhang | 6-1, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dingzheng Nima | 6-3, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anthony Shumsky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Linghao Zhang | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Qing Lihao | 6-4, 2-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mattias Southcombe | 3-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jung Ho Shin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dev Sinha | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Wenfu Li | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhan Zheng | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Yan Bai | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ethan Yi Hang Leung | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tonghan Gu | 4-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Wenbo Bai | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Luzhou - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Zhao Zhao | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 2. runda klasyf. | vs. Chengyou Wu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mohit Bhardwaj | 6-1, 2-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Pol Wattanakul | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Christian Didier Chin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Gaurang Gaurang | 6-3, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
15.09.19 2. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |