Simon Yitbarek vs. Jack Draper 25.04.2019

Simon Yitbarek vs. Jack Draper 25.04.2019 - M25+H Abuja - porównanie

MECZ

25.04.192. rundaSimon Yitbarek Jack Draper 5-4, - krecz Nigeria M25+H Abuja twarda

STATYSTYKA MECZU

Simon YitbarekJack Draper
1. podanie %10/18 (56%)20/38 (53%)
Punkty zdobyte z 1. podania8/10 (80%)13/20 (65%)
Punkty zdobyte z 2. podania5/8 (63%)6/18 (33%)
Zdobyte break-ball2/9 (22%)1/1 (100%)
Punkty zdobyte przez return19/38 (50%)5/18 (28%)
Zdobyte punkty – razem32/56 (57%)24/56 (43%)
Double foul12
Asy20

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Jack Draper Jack Draper serve
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A
Simon Yitbarek Simon Yitbarek serve0-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
0-2Jack Draper Jack Draper serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Simon Yitbarek Simon Yitbarek serve0-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
1-3Jack Draper Jack Draper serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Simon Yitbarek Simon Yitbarek serve2-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-3Jack Draper Jack Draper serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40
Simon Yitbarek Simon Yitbarek serve3-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-4Jack Draper Jack Draper serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Simon Yitbarek Simon Yitbarek serve5-4
0-0
5-4
2
- krecz

Simon Yitbarek
Szwecja
31.10.00, 19 lat




804
18
10195 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
22.12.01, 18 lat




320
119
63146 $
Jack Draper
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Simon Yitbarek vs. Jack Draper - Wzajemne mecze

25.04.192. rundaSimon YitbarekJack Draper5-4, Jack Draper - kreczszczegóły meczuNigeria M25+H Abuja twarda
17.04.191. rundaJack DraperSimon Yitbarek6-3, 6-4 szczegóły meczuNigeria M25+H Abuja twarda

Simon Yitbarek - ostatnie mecze

Egypt M15 Sharm - twarda
14.02.20
Ćwierćfinał
vs. Marek Gengel3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.02.20
2. runda
vs. David Poljak6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
12.02.20
1. runda
vs. Aryan Goveas6-1, 4-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
06.02.20
2. runda
vs. Pablo Vivero Gonzalez5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
05.02.20
1. runda
vs. Filip Duda2-6, 6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Dominican Republic M15 Santo - twarda
12.12.19
2. runda
vs. Matthew Mendez4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
11.12.19
1. runda
vs. Eduard Vlasceanu6-2, 3-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Dominican Republic M15 Santo - twarda
06.12.19
Ćwierćfinał
vs. Camilo Ugo Carabelli3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
05.12.19
2. runda
vs. Matt Kuhar6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
04.12.19
1. runda
vs. Laelson Rodrigues6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Dominican Republic M15 Santo - twarda
27.11.19
1. runda
vs. Daniel Altmaier5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
14.11.19
1. runda
vs. Billy Harris3-6, 7-66, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
07.11.19
2. runda
vs. Lucas Catarina3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.11.19
1. runda
vs. Robert Strombachs2-1, Robert Strombachs - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Estonia M15 Parnu - halowa
30.10.19
1. runda
vs. Yannik Steinegger6-4, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Sweden Stockholm - halowa
13.10.19
1. runda klasyf.
vs. Gianluca Mager2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Sweden M25 Falun - halowa
01.10.19
1. runda
vs. Karl Friberg3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Sweden M25 Stockholm - halowa
25.09.19
1. runda
vs. Mick Veldheer2-6, 7-66, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Finland M15 Pajulahti - halowa
18.09.19
1. runda
vs. Lucas Catarina1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Poland M25+H Bydgoszcz - ceglana
14.08.19
1. runda
vs. Vladyslav Manafov3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Sweden M15 Ystad - ceglana
09.08.19
Ćwierćfinał
vs. August Holmgren3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
08.08.19
2. runda
vs. Olle Wallin6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
06.08.19
1. runda
vs. Nikola Slavic6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Zimbabwe M15 Harare - twarda
27.06.19
2. runda
vs. Martin Beran1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
25.06.19
1. runda
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda5-7, 6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Zimbabwe M15 Harare - twarda
20.06.19
2. runda
vs. Martin Beran6-74, 3-6 porażkaszczegóły meczu
18.06.19
1. runda
vs. Ishaque Eqbal7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
17.06.19
Klasyf.
vs. Yash Yadav6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden M15 Kalmar - ceglana
15.05.19
1. runda
vs. Lorenzo Bocchi6-70, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Sweden M15 Karlskrona - ceglana
10.05.19
2. runda
vs. Goran Markovic6-77, 7-5, 6-74 porażkaszczegóły meczu

Jack Draper - ostatnie mecze

United Kingdom M25 Barnstaple - halowa
13.02.20
Ćwierćfinał
vs. Christopher Heyman6-0, 1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.02.20
2. runda
vs. Leopold Zima6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
11.02.20
1. runda
vs. Kristjan Tamm6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Bangkok Challenger - twarda
14.01.20
2. runda
vs. Denis Istomin4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
12.01.20
1. runda
vs. Yunseong Chung7-65, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Finland Helsinki Challenger - halowa
12.11.19
2. runda
vs. Elias Ymer3-6, 6-3, 4-6 porażkaszczegóły meczu
11.11.19
1. runda
vs. Jonas Forejtek3-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Fort - twarda
25.10.19
2. runda
vs. Nathan Ponwith3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
23.10.19
1. runda
vs. Tyler Zink6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Las Vegas - twarda
14.10.19
1. runda
vs. Ryan Peniston5-7, 6-73 porażkaszczegóły meczu
USA Fairfield Challenger - twarda
11.10.19
Ćwierćfinał
vs. Christopher O'Connell2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
10.10.19
3. runda
vs. Donald Young6-3, 7-61 zwycięstwoszczegóły meczu
09.10.19
2. runda
vs. Jack Sock3-6, 7-62, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.10.19
1. runda
vs. Alex Rybakov6-1, 2-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom M25 Shrewsbury - halowa
28.09.19
Finał
vs. Julian Ocleppo6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
27.09.19
Półfinał
vs. Tobias Simon3-2, Tobias Simon - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
26.09.19
Ćwierćfinał
vs. Francesco Vilardo6-4, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
25.09.19
2. runda
vs. Sean Hodkin6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
24.09.19
1. runda
vs. Alexander Jhun6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Glasgow Challenger - halowa
16.09.19
1. runda
vs. Altug Celikbilek7-65, 4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael M15 Sajur - twarda
07.09.19
Półfinał
vs. Yshai Oliel4-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.09.19
Ćwierćfinał
vs. Yan Sabanin6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.19
2. runda
vs. Timur Kiuamov7-64, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.19
1. runda
vs. Alexander Gaponenko6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael M15 Kiryat - twarda
01.09.19
Finał
vs. Yshai Oliel3-6, 7-5, 4-6 porażkaszczegóły meczu
31.08.19
Półfinał
vs. Riccardo Maiga6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
Ćwierćfinał
vs. Alon Elia2-6, 6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
29.08.19
2. runda
vs. Yankel Zemel6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
27.08.19
1. runda
vs. Skyler Butts6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom M25 Chiswick - twarda
11.08.19
Finał
vs. Igor Sijsling6-4, 2-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
<