INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Simon Freund vs. Lucas Krainer - Wzajemne mecze
01.04.19 | Klasyf. | Simon Freund | Lucas Krainer | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Simon Freund form & Lucas Krainer form
Simon Freund - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Tenil | - | szczegóły meczu | |
M25 Ithaca - halowa | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Lucas Krainer - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
28.01.23 Półfinał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.01.23 2. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.12.22 Półfinał | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.11.22 Półfinał | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.22 Ćwierćfinał | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.22 2. runda | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
10.11.22 2. runda | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.22 1. runda | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.11.22 Ćwierćfinał | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.22 2. runda | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - krecz | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu |