MECZ
04.04.19 | 2. runda | Simon Carr | Filip Bergevi | 3-6, 6-2, 7-62 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Simon Carr | Filip Bergevi | |
1. podanie % | 54/101 (53%) | 76/108 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/54 (74%) | 45/76 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/47 (43%) | 14/32 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/108 (45%) | 41/101 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 109/209 (52%) | 100/209 (48%) |
Double foul | 8 | 5 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Simon Carr | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Simon Carr | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Simon Carr | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Simon Carr | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Simon Carr | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Carr | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Simon Carr | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Simon Carr | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Simon Carr | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Simon Carr | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Simon Carr | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Simon Carr | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Simon Carr | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Carr | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Carr | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Simon Carr vs. Filip Bergevi - Wzajemne mecze
25.03.21 | 2. runda | Simon Carr | Filip Bergevi | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | M15 Pune | twarda |
04.04.19 | 2. runda | Simon Carr | Filip Bergevi | 3-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Simon Carr form & Filip Bergevi form
Simon Carr - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Francois Musitelli | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
03.02.23 Rubber 1 | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Donald Young | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nick Chappell | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Alex Michelsen | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 2-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
17.09.22 | vs. Darian King | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.22 Rubber 1 | vs. Matthew Foster-Estwick | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 2-6, 2-3, - Simon Carr - krecz | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Rio Noguchi | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.22 2. runda | vs. Max Cunat | 6-74, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mungia - ceglana | ||||
23.06.22 Ćwierćfinał | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.06.22 2. runda | vs. James Frawley | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Mario Mansilla Diez | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Duffel - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.22 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Alexander Hoogmartens | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cordoba - ceglana | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-2, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
21.05.22 Półfinał | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Filip Bergevi - ostatnie mecze
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.04.22 Półfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.03.22 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |