MECZ
07.06.17 | 1. runda | Simeon Rossier | Shahar Elbaz | 6-76, 6-2, 6-2 | Israel F9 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Simeon Rossier | Shahar Elbaz | |
1. podanie % | 54/104 (52%) | 75/100 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/54 (81%) | 43/75 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/50 (38%) | 10/25 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/100 (47%) | 41/104 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/204 (54%) | 94/204 (46%) |
Double foul | 8 | 8 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
03.02.97, 27 lat
19040 $
03.02.97, 27 lat
19040 $
Simeon Rossier vs. Shahar Elbaz - Wzajemne mecze
07.06.17 | 1. runda | Simeon Rossier | Shahar Elbaz | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F9 | twarda |
Simeon Rossier form & Shahar Elbaz form
Simeon Rossier - ostatnie mecze
France F16 - ceglana | ||||
20.07.17 2. runda | vs. Johan Sebastien Tatlot | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.17 1. runda | vs. Maxence Beauge | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
Germany F7 - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Hernan Casanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
France F14 - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Nathan Seateun | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Alon Elia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Javier Pulgar-Garcia | 6-2, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.06.17 1. runda | vs. Shahar Elbaz | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
23.05.17 1. runda | vs. Jordan Hasson | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Tal Goldengoren | 6-4, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
09.05.17 1. runda | vs. David Guez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
France F7 - halowa | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
France F6 - halowa | ||||
14.03.17 1. runda | vs. Oscar Otte | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Hugo Pontico | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.17 Klasyf. | vs. Luc Fomba | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
France F5 - halowa | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.17 Klasyf. | vs. Jules Marie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Switzerland F2 - dywanowa | ||||
16.02.17 Ćwierćfinał | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.17 2. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.02.17 1. runda | vs. Adrien Bossel | 6-3, 6-72, 7-60 | szczegóły meczu | |
Switzerland F1 - dywanowa | ||||
09.02.17 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.02.17 1. runda | vs. Julien Dubail | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.17 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Yanik Kaelin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
France F3 - dywanowa | ||||
25.01.17 2. runda | vs. Hugo Grenier | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.17 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Lofo Ramiaramanan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.17 Klasyf. | vs. Mathys Erhard | 4-6, 3-1, Mathys Erhard - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F32 - twarda | ||||
11.11.16 Ćwierćfinał | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.16 2. runda | vs. Mateusz Terczynski | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Shahar Elbaz - ostatnie mecze
M25 Meitar - twarda | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jerusalem Challenger - twarda | ||||
20.05.19 1. runda | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 Klasyf. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
11.10.18 Ćwierćfinał | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |