MECZ
15.03.18 | Ćwierćfinał | Sergey Betov | Alexey Zakharov | 6-2, 6-3 | Russia F3 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Sergey Betov | Alexey Zakharov | |
1. podanie % | 24/38 (63%) | 35/53 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/24 (71%) | 19/35 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/14 (64%) | 4/18 (22%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/53 (57%) | 12/38 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 6 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sergey Betov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Sergey Betov | 2-0 | |
2-1 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-40 | ||
3-1 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sergey Betov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Sergey Betov | 4-2 | |
Sergey Betov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sergey Betov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sergey Betov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-0 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sergey Betov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-2 | Alexey Zakharov | |
5-3 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sergey Betov vs. Alexey Zakharov - Wzajemne mecze
15.03.18 | Ćwierćfinał | Sergey Betov | Alexey Zakharov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Russia F3 | halowa |
Sergey Betov form & Alexey Zakharov form
Sergey Betov - ostatnie mecze
M25+H Kazan - halowa | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kazan - halowa | ||||
25.01.19 Ćwierćfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.19 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
09.11.18 Półfinał | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.18 Ćwierćfinał | vs. Alexander Vasilenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.18 2. runda | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-76, 7-61 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Haitong Xia | 6-77, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Liuzhou Challenger - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Illya Marchenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
19.08.18 Finał | vs. David Poljak | 7-5, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.08.18 Półfinał | vs. Anil Yuksel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Marek Gengel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.18 2. runda | vs. Conor Berg | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-78, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
10.08.18 Półfinał | vs. Jonathan Gray | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.18 Ćwierćfinał | vs. Roman Khassanov | 6-2, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.08.18 2. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lithuania F1 - ceglana | ||||
23.07.18 1. runda | vs. Christoffer Solberg | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Spain F17 - twarda | ||||
02.07.18 1. runda | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F16 - twarda | ||||
27.06.18 2. runda | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda | vs. Enrique Luque Rico | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Alexey Zakharov - ostatnie mecze
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-5, - Alexey Zakharov - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Oliver Crawford | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Mirza Basic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-69, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Yuta Kawahashi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Tanguy Genier | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Qian Sun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |