MECZ
28.08.17 | 2. runda klasyf. | Shunsuke Wakita | Ivan Randjelovic | 7-5, 6-1 | Serbia F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Japonia
26.07.95, 28 lat
15456 $
26.07.95, 28 lat
15456 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
07.07.95, 28 lat
07.07.95, 28 lat
Shunsuke Wakita vs. Ivan Randjelovic - Wzajemne mecze
28.08.17 | 2. runda klasyf. | Shunsuke Wakita | Ivan Randjelovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Serbia F4 | ceglana |
05.06.17 | 2. runda klasyf. | Shunsuke Wakita | Ivan Randjelovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Bosnia & | ceglana |
Shunsuke Wakita form & Ivan Randjelovic form
Shunsuke Wakita - ostatnie mecze
M25 Sapporo - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Taki Adachi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Iago Almeida | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Igor Trunov | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 4-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Jonas Trinker | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Martin Mazev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Laborde | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Amor Jasika | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.22 Klasyf. | vs. Michel Hopp | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Ivan La Cava | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Ivan Randjelovic - ostatnie mecze
M25 Opatija - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jerko Brkic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Bozo Barun | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Marino Jakic | 1-6, 0-3, - Ivan Randjelovic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marino Jakic | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Robert Rumler | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Zvonimir Oreskovic | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Petar Pjevcevic | 6-2, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Bulut Ozcelik | 6-74, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Maurizio Speziali | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Predrag Marjanovic | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Suvajac | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Marko Vujic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jan Dernic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Dobrijevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Netherlands F3 - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Grunberger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F2 - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Samuel Bothwell | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lingxi Zhao | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Dragovic | 1-6, 2-4, - Ivan Randjelovic - krecz | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
18.03.18 | vs. Anze Arh | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F2 - ceglana | ||||
10.03.18 | vs. Albert Sprlak Puk | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F44 - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Evtimov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F43 - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ruslan Khunarikov | 7-5, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Marvin Greven | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Seymin El | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
10.09.17 2. runda klasyf. | vs. Peter Nagy | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |