MECZ
12.01.20 | 1. runda | Sho Shimabukuro | Sem Verbeek | 6-77, 6-4, 6-4 | Bendigo Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sho Shimabukuro | Sem Verbeek | |
1. podanie % | 57/99 (58%) | 63/101 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/57 (67%) | 46/63 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 30/42 (71%) | 17/38 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/101 (38%) | 31/99 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/200 (53%) | 94/200 (47%) |
Double foul | 5 | 0 |
Asy | 3 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sho Shimabukuro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sho Shimabukuro | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sho Shimabukuro | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sho Shimabukuro | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sho Shimabukuro | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sho Shimabukuro | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sho Shimabukuro | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8 | ||
6-77 |
2 | ||
0-0 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sho Shimabukuro | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sho Shimabukuro | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sho Shimabukuro | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sho Shimabukuro | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sho Shimabukuro | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sho Shimabukuro | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sho Shimabukuro | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sho Shimabukuro | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sho Shimabukuro | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sho Shimabukuro | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sho Shimabukuro vs. Sem Verbeek - Wzajemne mecze
12.01.20 | 1. runda | Sho Shimabukuro | Sem Verbeek | 6-77, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Bendigo Challenger | twarda |
Sho Shimabukuro form & Sem Verbeek form
Sho Shimabukuro - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-72, 7-64, 6-72 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Giovanni Fonio | 0-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Yan Bai | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Luca Nardi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Weber | 2-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
30.09.23 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 6-75, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-77, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-2, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Yshai Oliel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Klasyf. | vs. Liam Broady | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Sem Verbeek - ostatnie mecze
St. Brieuc - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.08.20 2. runda | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.20 2. runda | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
12.01.20 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.19 2. runda | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aptos Challenger - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
01.08.19 3. runda | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 2. runda | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
22.07.19 1. runda | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |