MECZ
11.07.19 | Ćwierćfinał | Shintaro Mochizuki | Anton Matusevich | 6-3, 6-3 | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shintaro Mochizuki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Shintaro Mochizuki | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shintaro Mochizuki | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Shintaro Mochizuki | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Shintaro Mochizuki | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shintaro Mochizuki | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shintaro Mochizuki | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Shintaro Mochizuki | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shintaro Mochizuki | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Shintaro Mochizuki vs. Anton Matusevich - Wzajemne mecze
11.07.19 | Ćwierćfinał | Shintaro Mochizuki | Anton Matusevich | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
Shintaro Mochizuki form & Anton Matusevich form
Shintaro Mochizuki - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. David Goffin | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Aleksandar Vukic | 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mayo | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Tomas Machac | 5-7, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Tristan Schoolkate | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yan Bai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 1-3, - Shintaro Mochizuki - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Kaichi Uchida | 7-610, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Aslan Karatsev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alexei Popyrin | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Yshai Oliel | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Arthur Cazaux | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 7-68, 6-1 | szczegóły meczu |
Anton Matusevich - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - krecz | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - krecz | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |