Macedonia
11.02.89, 35 lat
12159 $
11.02.89, 35 lat
12159 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
22.11.99, 24 lat
22.11.99, 24 lat
Shendrit Deari vs. Stefan Latinovic - Wzajemne mecze
04.09.17 | Klasyf. | Shendrit Deari | Stefan Latinovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Serbia F5 | ceglana |
31.07.17 | Klasyf. | Shendrit Deari | Stefan Latinovic | 6-72, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Macedonia F2 | ceglana |
Shendrit Deari form & Stefan Latinovic form
Shendrit Deari - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Dubrouski | - | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-2, - Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Bader Idrees | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
01.10.23 2. runda klasyf. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Mihail Ivanov | 6-0, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Petr Nesterov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 0-1, - Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 7-65, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 4-6, 15-17 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Viktor Jovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 4-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jovanovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Mirza Basic | 1-6, 6-4, 0-3, - Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Stefan Latinovic - ostatnie mecze
M15 Belgrade - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Novak Novakovic | 7-64, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gray Voelzke | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 4-6, 1-4, - Stefan Latinovic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Chris Wettengel | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Enrique Paya Gonzalez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Wichita - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Evan Zhu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 5-7, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
14.05.18 Klasyf. | vs. Tomislav Brkic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Damjan Peterlin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Suvajac | 6-2, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
France F6 - halowa | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jules Marie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Pedja Trifunovic | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Milos Nikolic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Scott Puodziunas | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Marko Novak | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Horton | Nicholas Horton - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Franjo Raspudic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Ivan Randjelovic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Macedonia F2 - ceglana | ||||
31.07.17 Klasyf. | vs. Shendrit Deari | 7-62, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Hassan Bakkar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Andrea Moro | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Macedonia F1 - ceglana | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Viktor Filipenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Marko Osmakcic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |