MECZ
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Shendrit Deari | Milos Radenkovic | 7-62, 6-3 | Macedonia F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Macedonia
11.02.89, 35 lat
12159 $
11.02.89, 35 lat
12159 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
12.09.98, 25 lat
12.09.98, 25 lat
Shendrit Deari vs. Milos Radenkovic - Wzajemne mecze
04.09.17 | 1. runda klasyf. | Shendrit Deari | Milos Radenkovic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Serbia F5 | ceglana |
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Shendrit Deari | Milos Radenkovic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | Macedonia F2 | ceglana |
Shendrit Deari form & Milos Radenkovic form
Shendrit Deari - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Dubrouski | - | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-2, - Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Bader Idrees | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
01.10.23 2. runda klasyf. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Mihail Ivanov | 6-0, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Petr Nesterov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 0-1, - Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 7-65, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 4-6, 15-17 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Viktor Jovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 4-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jovanovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Mirza Basic | 1-6, 6-4, 0-3, - Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Milos Radenkovic - ostatnie mecze
Serbia F5 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Goran Zivotic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Filip Maric | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Feda Bilic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Macedonia F2 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Macedonia F1 - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Strahinja Rakic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Elvedin Pepic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Djordje Janackovic | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Karlo Divkovic | 5-7, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Domagoj Biljesko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Roko Savin | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Tabakovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
30.05.16 2. runda klasyf. | vs. Srdjan Jakovljevic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
16.05.16 2. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
09.05.16 2. runda klasyf. | vs. Tihomir Grozdanov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Klim Ivanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hungary F3 - ceglana | ||||
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Sergiu Rogoveanu | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Morocco F3 - ceglana | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Bellalouna | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Morocco F2 - ceglana | ||||
14.03.16 1. runda klasyf. | vs. Priyank Soni | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
14.03.16 2. runda klasyf. | vs. Leo Julien Sebaoun | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Morocco F1 - ceglana | ||||
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Ayoub Benamar | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Turkey F6 - twarda | ||||
08.02.16 1. runda klasyf. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.16 2. runda klasyf. | vs. Muhammet Haylaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F5 - twarda | ||||
01.02.16 1. runda klasyf. | vs. Kayra Kargin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.02.16 2. runda klasyf. | vs. Julian Onken | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - twarda | ||||
25.01.16 1. runda klasyf. | vs. Bafak Sonmez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.01.16 2. runda klasyf. | vs. Ryota Kishi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F13 - ceglana | ||||
21.09.15 2. runda klasyf. | vs. Petar Pjevcevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.15 Klasyf. | vs. Bojan Jankulovski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F6 - ceglana | ||||
20.07.15 1. runda klasyf. | vs. Matteo Herrmann-Zunic | 6-3, 5-7, Matteo Herrmann-Zunic - krecz | szczegóły meczu |