MECZ
08.05.17 | 1. runda klasyf. | Shendrit Deari | Martin Dimitrov | 6-3, 6-1 | Bulgaria F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Macedonia
11.02.89, 35 lat
12159 $
11.02.89, 35 lat
12159 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
10.03.97, 27 lat
10.03.97, 27 lat
Shendrit Deari vs. Martin Dimitrov - Wzajemne mecze
08.05.17 | 1. runda klasyf. | Shendrit Deari | Martin Dimitrov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Bulgaria F1 | twarda |
Shendrit Deari form & Martin Dimitrov form
Shendrit Deari - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Dubrouski | - | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-2, - Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Bader Idrees | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
01.10.23 2. runda klasyf. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Mihail Ivanov | 6-0, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Petr Nesterov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 0-1, - Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 7-65, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 4-6, 15-17 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Viktor Jovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 4-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jovanovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Mirza Basic | 1-6, 6-4, 0-3, - Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Martin Dimitrov - ostatnie mecze
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Carlo Cataldi | 7-5, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Alexander Vasilev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
04.07.22 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Plamen Milushev | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 Klasyf. | vs. Vlad Stoica | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mark Dragomirov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Calin Manda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Radoslav Shandarov | 6-75, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.21 Klasyf. | vs. Seita Watanabe | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Moceanu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Zachary Eisinga | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Marco De Rosa | 6-78, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Omar Tarek | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |