MECZ
25.08.18 | 1. runda klasyf. | Shendrit Deari | Andrej Popovic | 6-2, 6-4 | Serbia F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Macedonia
11.02.89, 35 lat
12159 $
11.02.89, 35 lat
12159 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
20.11.00, 23 lat
20.11.00, 23 lat
Shendrit Deari vs. Andrej Popovic - Wzajemne mecze
25.08.18 | 1. runda klasyf. | Shendrit Deari | Andrej Popovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Serbia F4 | ceglana |
Shendrit Deari form & Andrej Popovic form
Shendrit Deari - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Dubrouski | - | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-2, - Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Bader Idrees | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
01.10.23 2. runda klasyf. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Mihail Ivanov | 6-0, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Petr Nesterov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 0-1, - Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 7-65, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 4-6, 15-17 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Viktor Jovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 4-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jovanovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Mirza Basic | 1-6, 6-4, 0-3, - Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Andrej Popovic - ostatnie mecze
M15 Targu - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Filip Maric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Luca George Tatomir | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Luca George Tatomir | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gyula - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Khin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sabit Suntic | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Petar Pjevcevic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Torocsik | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Moritz Trocker | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
21.07.18 2. runda klasyf. | vs. Moritz Trocker | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Johan Claesson | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Austria F2 - ceglana | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Fermin Tenti | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Moises | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hungary F3 - ceglana | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Artur Shakhnubaryan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Neagu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hungary F2 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Andrei Stefan Apostol | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. Kody Pearson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. George Kennedy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Robin Stebbings | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |