Tajlandia
09.03.03, 21 lat
09.03.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kenia
28.03.00, 24 lat
28.03.00, 24 lat
Chattarin Wareesri vs. Sheil Kotecha - Wzajemne mecze
28.01.19 | 1. runda klasyf. | Sheil Kotecha | Chattarin Wareesri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Chattarin Wareesri form & Sheil Kotecha form
Chattarin Wareesri - ostatnie mecze
M15 Chiang - twarda | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Noppadol Noikor | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Setthawut Sinpibarn | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Drona Walia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hong - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mick Lescure | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Young Seok Kim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tay - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Tonkla Mulada | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Dany Baratte | 5-0, Dany Baratte - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Tay - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kacper Long Vu | 6-4, 2-6, 0-2, - Chattarin Wareesri - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Singapore - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Apuroop Patlolla Reddy | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Zachary Wan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Sheil Kotecha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F7 - twarda | ||||
26.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sam Ryan Ziegann | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F6 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F4 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Roy Hobbs | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F1 - twarda | ||||
18.08.18 2. runda klasyf. | vs. Amaury De Beer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sumit Sarkar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tsz Yan Adrian Yao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F12 - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Colin Sinclair | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F10 - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F3 - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Tonkla Mulada | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F2 - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Tonkla Mulada | - | szczegóły meczu |
Sheil Kotecha - ostatnie mecze
Davis Cup - twarda | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Christopher Rungkat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Kacper Zuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Seville - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Donostia - ceglana | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Yecong He | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diaz Freire | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Aryan Goveas | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Georg Winkler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. William Bushamuka | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |