MECZ
23.01.18 | 1. runda | Shao-Fan Liu | Yuanfeng Li | 6-1, 3-6, 6-3 | China F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Shao-Fan Liu | Yuanfeng Li | |
1. podanie % | 53/79 (67%) | 58/90 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/53 (79%) | 36/58 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/26 (54%) | 16/32 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/90 (42%) | 23/79 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/169 (56%) | 75/169 (44%) |
Double foul | 3 | 8 |
Asy | 5 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Tajwan
30.01.97, 27 lat
14349 $
30.01.97, 27 lat
14349 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Shao-Fan Liu vs. Yuanfeng Li - Wzajemne mecze
23.01.18 | 1. runda | Shao-Fan Liu | Yuanfeng Li | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | China F3 | ceglana |
25.05.15 | Klasyf. | Shao-Fan Liu | Yuanfeng Li | 6-78, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | China F6 | twarda |
Shao-Fan Liu form & Yuanfeng Li form
Shao-Fan Liu - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mohab Hamed | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 6-76, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.21 Klasyf. | vs. Niklas Guttau | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yacoub Makzoume | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Magd Eldin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Floris Podzimek | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Taiyo Yamanaka | 7-67, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jayden Court | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tay - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Tay - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Renta Tokuda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
18.08.19 1. runda klasyf. | vs. Da Cheng Yuan | - | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Dayne Kelly | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Bill Duo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Karunuday Singh | 3-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Vuradin | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Emiliano Maggioli | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Danielle Abadia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Bang Shuo Yin | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chen Chang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |
Yuanfeng Li - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Costin Paval | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Pol Fernandez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Alcaraz Garfia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-2, 2-6, 17-15 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Martin Cuevas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Gianluca Ballotta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Thiago Cigarran | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Carlos Gomez-Herrera | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 1. runda | vs. Pedro Iamachkine | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.02.20 Klasyf. | vs. Federico Zeballos | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Christopher Angulo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
28.10.19 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liuzhou Challenger - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ningboo Challenger - twarda | ||||
14.10.19 1. runda | vs. Borna Gojo | 3-6, 7-67, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Chukang Wang | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Xiaoyu He | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Hao Wu | 6-4, 4-0, Hao Wu - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tanakorn Srirat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Nitin Kumar Sinha | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Ryan Peniston | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kunshan - twarda | ||||
05.07.19 Ćwierćfinał | vs. Haitong Xia | 4-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.07.19 2. runda | vs. Ye Cong Mo | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu |