Wielka Brytania
17.04.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Holandia
30.03.97, 26 lat
Portugalia
01.05.92, 31 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Holandia
24.10.00, 23 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Shamael Chaudhry/Francisco Dias vs. Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo - Wzajemne mecze
12.11.18 | 1. runda | Shamael Chaudhry/Francisco Dias | Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | Egypt F27 | twarda |
Shamael Chaudhry form & Guy Den Heijer form
Shamael Chaudhry/Francisco Dias - ostatnie mecze
Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo - ostatnie mecze
M15 Zahra - twarda |
02.12.23 Finał | vs. Aleksandre Bakshi/Zura Tkemaladze | 6-3, 6-71, 10-7 | | szczegóły meczu |
01.12.23 Półfinał | vs. Sander Jong/Jesse Timmermans | 6-72, 6-3, 10-5 | | szczegóły meczu |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lukas Hellum Lilleengen/Leyton Rivera | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
28.11.23 1. runda | vs. Caspar Schuetze/Maik Steiner | 6-1, 7-5 | | szczegóły meczu |
M25 Oldenzaal - ceglana |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ruben Hartig/Luca Matteo Sobbe | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
01.09.23 Półfinał | vs. Brian Bozemoj/Stijn Pel | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
29.08.23 1. runda | vs. Jarno Jans/Sander Jans | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
M15 Antalya - ceglana |
04.04.23 1. runda | vs. Dax Donders/Niels Visker | 3-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
M15 Antalya - ceglana |
01.04.23 Finał | vs. Igor Gimenez/Elio Jose Ribeiro Lago | 6-3, 3-6, 10-7 | | szczegóły meczu |
31.03.23 Półfinał | vs. Dax Donders/Niels Visker | 7-62, 6-3 | | szczegóły meczu |
30.03.23 Ćwierćfinał | vs. Mert Alkaya/Berk Ilkel | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
28.03.23 1. runda | vs. Peter Heller/Dominik Kellovsky | 1-6, 6-3, 12-10 | | szczegóły meczu |
M15 Doha - twarda |
21.10.19 Ćwierćfinał | vs. Marat Deviatiarov/Michael Zhu | 6-4, 4-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
21.10.19 Półfinał | vs. Peter Goldsteiner/Valentin Guenther | 6-74, 6-4, 10-7 | | szczegóły meczu |
21.10.19 Finał | vs. Francis Casey Alcantara/Bogdan Bobrov | 7-66, 4-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
21.10.19 1. runda | vs. Hanyi Liu/Chukang Wang | 6-4, 3-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
M15 Doha - twarda |
14.10.19 1. runda | vs. Seif Adas/Mousa Alkotop | 6-0, 6-3 | | szczegóły meczu |
14.10.19 Półfinał | vs. Adam Moundir/Marek Semjan | 5-7, 6-75 | | szczegóły meczu |
14.10.19 Ćwierćfinał | vs. Mick Veldheer/Leopold Zima | 0-6, 6-2, 10-4 | | szczegóły meczu |
M15 Haren - ceglana |
26.08.19 1. runda | vs. Piotr Matuszewski/Michal Mikula | 4-6, 6-2, 10-7 | | szczegóły meczu |
26.08.19 Ćwierćfinał | vs. Adil Kalyanpur/Kristjan Tamm | 7-5, 6-4 | | szczegóły meczu |
26.08.19 Półfinał | vs. Lasse Muscheites/Stefan Seifert | 1-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
M15 Doha - twarda |
11.03.19 1. runda | vs. Sidharth Rawat/Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 6-1, 7-10 | | szczegóły meczu |
M15 Doha - twarda |
04.03.19 Ćwierćfinał | vs. Marat Deviatiarov/Moez Echargui | 7-65, 1-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
04.03.19 Półfinał | vs. Zizou Bergs/Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 1-6 | | szczegóły meczu |
04.03.19 1. runda | vs. Adelchi Virgili/Mubarak Shannan Zayid | 6-75, 7-5, 10-6 | | szczegóły meczu |
Qatar F4 - twarda |
03.12.18 1. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic/Matic Spec | 7-5, 6-4 | | szczegóły meczu |
03.12.18 Ćwierćfinał | vs. Alexander Igoshin/Evgenii Tiurnev | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Egypt F27 - twarda |
12.11.18 1. runda | vs. Shamael Chaudhry/Francisco Dias | 3-6, 6-73 | | szczegóły meczu |
Israel F14 - twarda |
15.10.18 Ćwierćfinał | vs. Fabrizio Ornago/Davide Recchia | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |