MECZ
31.03.18 | 1. runda klasyf. | Shalva Dzhanashia | Matias Zukas | 3-6, 6-3, 6-3 | Panama City | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Shalva Dzhanashia | Matias Zukas | |
1. podanie % | 53/73 (73%) | 53/98 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/53 (60%) | 29/53 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 24/45 (53%) |
Zdobyte break-ball | 6/18 (33%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/98 (46%) | 30/73 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/171 (51%) | 83/171 (49%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 2 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Shalva Dzhanashia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Shalva Dzhanashia | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shalva Dzhanashia | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Shalva Dzhanashia | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Shalva Dzhanashia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shalva Dzhanashia | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-2 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Shalva Dzhanashia vs. Matias Zukas - Wzajemne mecze
31.03.18 | 1. runda klasyf. | Shalva Dzhanashia | Matias Zukas | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Panama City | ceglana |
Shalva Dzhanashia form & Matias Zukas form
Shalva Dzhanashia - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Thomas Faurel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Semen Voronin | 7-65, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
02.02.21 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Cezar Cretu | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Louis Tessa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Hanyi Liu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Stuart Parker | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Azamat Lukmanov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Timur Maulenov | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Vladimir Korolev | 7-62, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu |
Matias Zukas - ostatnie mecze
M25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rabat - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |