MECZ
STATYSTYKA MECZU
| Sergio Gutierrez-Ferrol | Steven Diez |
1. podanie % | 33/64 (52%) | 51/70 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 32/51 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/31 (48%) | 6/19 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/70 (46%) | 23/64 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/134 (54%) | 61/134 (46%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
05.03.89, 35 lat
822 22
260207 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
17.03.91, 33 lat
414 117
1016641 $
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sergio Gutierrez-Ferrol vs. Steven Diez - Wzajemne mecze
Sergio Gutierrez-Ferrol form & Steven Diez form
Sergio Gutierrez-Ferrol - ostatnie mecze
Roja de - ceglana |
09.10.19 1. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
M25 Madrid - ceglana |
21.09.19 Półfinał | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 5-7 | | szczegóły meczu |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 5-7, 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
18.09.19 1. runda | vs. Ismael Carrero | 6-3, 7-5 | | szczegóły meczu |
18.09.19 2. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-0 | | szczegóły meczu |
M25 Seville - ceglana |
15.09.19 Finał | vs. Orlando Luz | 2-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
14.09.19 Półfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Bogdan Bobrov | 6-1, 3-6, 6-3 | | szczegóły meczu |
12.09.19 2. runda | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
10.09.19 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
M25 Oviedo - ceglana |
03.09.19 1. runda | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 3-6, 6-3, 4-6 | | szczegóły meczu |
London - trawiasta |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lukas Rosol | 3-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
Paris - ceglana |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Matthias Bachinger | 5-7, 6-2, 3-6 | | szczegóły meczu |
Braga Challenger - ceglana |
08.05.19 2. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 0-1, - Sergio Gutierrez-Ferrol - krecz | | szczegóły meczu |
Murcia Challenger - ceglana |
11.04.19 3. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
09.04.19 2. runda | vs. Thomaz Bellucci | 7-64, 6-3 | | szczegóły meczu |
Alicante Challenger - ceglana |
02.04.19 1. runda | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 6-4, 3-6, 6-72 | | szczegóły meczu |
Marbella Challenger - ceglana |
25.03.19 1. runda | vs. Jurgen Melzer | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Pau Challenger - halowa |
25.02.19 1. runda | vs. Jan Choinski | 5-7, 6-2, 3-6 | | szczegóły meczu |
Montpellier - halowa |
03.02.19 1. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 2-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
Melbourne - twarda |
08.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Playford Challenger - twarda |
31.12.18 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Bratislava Challenger - halowa |
06.11.18 1. runda | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Barcelona Challenger - ceglana |
11.10.18 2. runda | vs. Filippo Baldi | 1-6, 6-4, 2-6 | | szczegóły meczu |
09.10.18 1. runda | vs. Laurynas Grigelis | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
Florence Challenger - ceglana |
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Marco Trungelliti | 7-63, 3-6, 6-75 | | szczegóły meczu |
04.10.18 2. runda | vs. Daniel Gimeno-Traver | 7-5, 6-76, 6-1 | | szczegóły meczu |
03.10.18 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 7-65, 6-2 | | szczegóły meczu |
Szczecin Challenger - ceglana |
12.09.18 2. runda | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 5-7, 6-70 | | szczegóły meczu |
10.09.18 1. runda | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 3-6, 7-5 | | szczegóły meczu |
Steven Diez - ostatnie mecze
Barletta Challenger - ceglana |
01.04.24 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 0-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Girona Challenger - ceglana |
25.03.24 Klasyf. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - krecz | | szczegóły meczu |
Hamburg Challenger - halowa |
11.03.24 1. runda | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
M15 Torello - twarda |
07.03.24 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | | szczegóły meczu |
06.03.24 1. runda | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
Tenerife 2 - twarda |
20.02.24 1. runda | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | | szczegóły meczu |
19.02.24 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - krecz | | szczegóły meczu |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
Glasgow Challenger - halowa |
15.02.24 2. runda | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
13.02.24 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | | szczegóły meczu |
Nottingham Challenger - halowa |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Koblenz Challenger - halowa |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Ottignies Louvain - halowa |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Nonthaburi 2 - twarda |
09.01.24 1. runda | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
Australia - twarda |
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | | szczegóły meczu |
Maspalomas Challenger - ceglana |
28.11.23 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Valencia Challenger - ceglana |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Drummondville Challenger - halowa |
14.11.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | | szczegóły meczu |
Calgary Challenger - halowa |
09.11.23 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
07.11.23 1. runda | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | | szczegóły meczu |
Shenzhen 2 - twarda |
19.10.23 2. runda | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
16.10.23 1. runda | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
Shenzhen 1 - twarda |
11.10.23 1. runda | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | | szczegóły meczu |
Shanghai - twarda |
03.10.23 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | | szczegóły meczu |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
Sibiu Challenger - ceglana |
18.09.23 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Szczecin Challenger - ceglana |
11.09.23 Klasyf. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | | szczegóły meczu |
Tulln Challenger - ceglana |
04.09.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | | szczegóły meczu |