MECZ
17.05.14 | 1. runda klasyf. | Sergey Shipilov | Kaysar Bekimov | 6-1, 6-1 | Karshi Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sergey Shipilov | Kaysar Bekimov | |
1. podanie % | 19/35 (54%) | 25/46 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/19 (100%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 7/21 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/46 (61%) | 7/35 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 8 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
Uzbekistan
03.07.93, 30 lat
14922 $
03.07.93, 30 lat
14922 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kazachstan
12.12.89, 34 lat
12.12.89, 34 lat
Sergey Shipilov vs. Kaysar Bekimov - Wzajemne mecze
17.05.14 | 1. runda klasyf. | Sergey Shipilov | Kaysar Bekimov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Karshi Challenger | twarda |
21.04.14 | Klasyf. | Sergey Shipilov | Kaysar Bekimov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Uzbekistan F2 | twarda |
Sergey Shipilov form & Kaysar Bekimov form
Sergey Shipilov - ostatnie mecze
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 1-6, 7-64, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mungmun Ohmarak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 2. runda klasyf. | vs. Blake Ellis | 2-6, 0-2, - Sergey Shipilov - krecz | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Egor Noskin | 7-61, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Pak Long Yeung | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gokul Suresh | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Lucas Renard | 6-2, 6-78, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Masayoshi Ono | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Jie-Ming Pai | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gleb Smolyakov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-63, 6-73, -def. | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - twarda | ||||
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Alexander Kjaergaard Rejnhold | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.15 2. runda klasyf. | vs. Halit Berke Mangaloglu | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.15 Klasyf. | vs. Victor-Mugurel Anagnastopol | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - twarda | ||||
05.10.15 1. runda klasyf. | vs. Aria Harajchi | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Kushakov | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu |
Kaysar Bekimov - ostatnie mecze
M15 Minsk - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
03.10.16 2. runda klasyf. | vs. Andrei Levine | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Danilov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Abror Isakov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Sultan Narbekov | 6-4, 4-6, 3-2, Sultan Narbekov - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
23.07.16 1. runda klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
26.04.16 1. runda | vs. Maxim Dubarenco | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
18.04.16 1. runda klasyf. | vs. Jae-Min Seol | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F6 - dywanowa | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Vazha Shubladze | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F5 - dywanowa | ||||
14.03.16 1. runda klasyf. | vs. Dominik Sproch | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F4 - dywanowa | ||||
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Rasul Gojayev | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.16 Klasyf. | vs. Stanislav Korshunov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
25.01.16 1. runda klasyf. | vs. Lakshit Sood | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
18.01.16 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Resnyanskiy | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Alexei Filenkov | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
05.10.15 1. runda klasyf. | vs. Timur Razmaitov | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
26.07.15 Klasyf. | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.15 2. runda klasyf. | vs. Timur Khabibulin | Timur Khabibulin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
08.06.15 Klasyf. | vs. Grisha Reytman | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Esipov | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
01.06.15 1. runda klasyf. | vs. Azizhon Turgunov | 7-65, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
27.04.15 1. runda klasyf. | vs. Rasul Akhmadaliev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.04.15 Klasyf. | vs. Dmitry Mnushkin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
20.04.15 1. runda klasyf. | vs. Grant Mirzoyan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.04.15 Klasyf. | vs. Ilya Lebedev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
13.04.15 1. runda klasyf. | vs. Kuatbek Abiyev | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
06.04.15 1. runda klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
26.01.15 1. runda | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |