MECZ
31.05.16 | 1. runda | Sergey Fomin | Alexei Filenkov | 6-2, 6-1 | Uzbekistan F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sergey Fomin | Alexei Filenkov | |
1. podanie % | 22/47 (47%) | 25/40 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/22 (86%) | 13/25 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/25 (64%) | 8/15 (53%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/40 (48%) | 12/47 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/87 (62%) | 33/87 (38%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
17.05.81, 42 lat
193 cm
88 kg
Praworęczny(a)
48192 $
17.05.81, 42 lat
193 cm
88 kg
Praworęczny(a)
48192 $
Sergey Fomin vs. Alexei Filenkov - Wzajemne mecze
31.05.16 | 1. runda | Sergey Fomin | Alexei Filenkov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Uzbekistan F4 | twarda |
Sergey Fomin form & Alexei Filenkov form
Sergey Fomin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Półfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Finał | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 2. runda | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Alexei Filenkov - ostatnie mecze
M25+H Lagos - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Christian Saidi Otupio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Fumi | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Yan Sabanin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Di Nicola | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F5 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Henry Atseye | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F4 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Fumi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Dominic Weidinger | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Klim Ivanov | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Uri Hai Asidon | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F6 - twarda | ||||
18.10.16 1. runda | vs. Karol Drzewiecki | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F5 - twarda | ||||
11.10.16 1. runda | vs. Boy Westerhof | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - ceglana | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Kirill Komarov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
31.05.16 1. runda | vs. Sergey Fomin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.16 Klasyf. | vs. Hao Yuan Ng | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Azamat Lukmanov | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Iqboljon Abduganiyev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F12 - twarda | ||||
04.04.16 Klasyf. | vs. Daniel Orlita | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F4 - twarda | ||||
14.12.15 1. runda | vs. Sylvester Emmanuel | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nigeria F3 - twarda | ||||
07.12.15 2. runda | vs. Alexis Klegou | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.15 1. runda | vs. Pascal Ziyab Alome | 3-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Stiglich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - twarda | ||||
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Domingos Sousa Coutinho | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F29 - twarda | ||||
26.10.15 1. runda klasyf. | vs. Ayoub Guennaz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.15 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
12.10.15 Klasyf. | vs. Ulugbek Fayzullaev | 2-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Kaysar Bekimov | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
05.10.15 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Danilov | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iran F9 - ceglana | ||||
14.09.15 1. runda | vs. Fabio Mercuri | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iran F8 - ceglana | ||||
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Armin Rostami | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |