MECZ
14.12.17 | Ćwierćfinał | Alejandro Gomez | Sem Verbeek | 2-6, 7-65, 6-4 | Dominican Republic | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alejandro Gomez | Sem Verbeek | |
1. podanie % | 60/112 (54%) | 69/117 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/60 (62%) | 42/69 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 30/52 (58%) | 25/48 (52%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 5/18 (28%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/117 (43%) | 45/112 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 117/229 (51%) | 112/229 (49%) |
Double foul | 7 | 8 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alejandro Gomez vs. Sem Verbeek - Wzajemne mecze
14.12.17 | Ćwierćfinał | Alejandro Gomez | Sem Verbeek | 2-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Dominican Republic | twarda |
29.11.17 | 2. runda | Sem Verbeek | Alejandro Gomez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Dominican Republic | twarda |
Alejandro Gomez form & Sem Verbeek form
Alejandro Gomez - ostatnie mecze
Rio De - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
06.12.21 Klasyf. | vs. Nicolas Barrientos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Thomas Kano | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Nicolas Jarry | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Jose Pereira | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Kzam | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Barrientos | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
21.10.21 2. runda | vs. Facundo Mena | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.21 1. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
22.09.21 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
21.09.21 1. runda | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.21 Klasyf. | vs. Alexis Gautier | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mathieu Perchicot | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Quito Challenger - ceglana | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Facundo Mena | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Mario Adre Galarraga | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ibague - ceglana | ||||
12.09.21 Finał | vs. Gustavo Heide | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.21 Półfinał | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Enrique Bogo | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.21 1. runda | vs. Marcelo Marino Hidalgo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Frankfurt - ceglana | ||||
12.08.21 2. runda | vs. Eduard Esteve Lobato | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.21 1. runda | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Mario Mansilla Diez | 5-7, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu |
Sem Verbeek - ostatnie mecze
St. Brieuc - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.08.20 2. runda | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.20 2. runda | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
12.01.20 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.19 2. runda | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aptos Challenger - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
01.08.19 3. runda | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 2. runda | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
22.07.19 1. runda | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |