MECZ
04.09.19 | 1. runda | Seita Watanabe | Arjun Kadhe | 6-2, 6-2 | M15 Hua | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Seita Watanabe | Arjun Kadhe | |
1. podanie % | 32/56 (57%) | 42/58 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/32 (66%) | 22/42 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/24 (63%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/58 (52%) | 20/56 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Seita Watanabe | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Seita Watanabe | 1-1 | |
0-0 | ||
Seita Watanabe | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Arjun Kadhe | |
Seita Watanabe | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Seita Watanabe | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Seita Watanabe | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Seita Watanabe | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-30, 15-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Seita Watanabe | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
Japonia
25.12.00, 23 lat
34580 $
25.12.00, 23 lat
34580 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Seita Watanabe vs. Arjun Kadhe - Wzajemne mecze
04.09.19 | 1. runda | Seita Watanabe | Arjun Kadhe | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Hua | twarda |
Seita Watanabe form & Arjun Kadhe form
Seita Watanabe - ostatnie mecze
Kigali 2 - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
15.09.23 2. runda | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Arjun Kadhe - ostatnie mecze
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vilnius Challenger - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
29.10.22 1. runda klasyf. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Toulouse Challenger - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - krecz | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu |