MECZ
12.11.19 | 2. runda | Sebastian Korda | Benjamin Sigouin | 6-1, 6-3 | Champaign Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Sebastian Korda | Benjamin Sigouin | |
1. podanie % | 30/44 (68%) | 23/46 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/30 (77%) | 9/23 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/14 (29%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/46 (63%) | 17/44 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Korda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sebastian Korda | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Korda | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sebastian Korda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sebastian Korda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sebastian Korda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sebastian Korda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Korda | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sebastian Korda vs. Benjamin Sigouin - Wzajemne mecze
12.11.19 | 2. runda | Sebastian Korda | Benjamin Sigouin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Champaign Challenger | halowa |
Sebastian Korda form & Benjamin Sigouin form
Sebastian Korda - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
25.03.24 3. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Roberto Bautista Agut | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
11.03.24 3. runda | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Roman Safiullin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andrey Rublev | 4-6, 3-4, - Sebastian Korda - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-3, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Andrey Rublev | 2-6, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4, 2-6, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Jiri Lehecka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-610 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Yannick Hanfmann | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ben Shelton | 6-710, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
10.10.23 4. runda | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.10.23 3. runda | vs. Daniil Medvedev | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.23 2. runda | vs. Bu Yunchaokete | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
03.10.23 Finał | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Półfinał | vs. Hamad Medjedovic | 6-78, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tallon Griekspoor | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 2. runda | vs. Nuno Borges | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 7-65, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu |
Benjamin Sigouin - ostatnie mecze
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Leo Vithoontien | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ulises Blanch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Junior Tavarez Pichardo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Savannah Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Raul De La Vega | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Montreal - halowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Gianni Ross | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Montreal - halowa | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Daniel Rodrigues | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Alexander Henry Visser | 5-7, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - halowa | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mayo | 6-4, 0-6, 1-4, - Benjamin Sigouin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Edmond - halowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Mesarovic | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
27.10.22 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. A.j. Catanzariti | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Albuquerque - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Maxwell Mckennon | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vancouver Challenger - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Govind Nanda | 5-7, 0-3, - Benjamin Sigouin - krecz | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Kyle Seelig | 2-6, 0-2, - Benjamin Sigouin - krecz | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Govind Nanda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sid Donarski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - halowa | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Waco - twarda | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Fnu Nidunjianzan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Los - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Tadeas Paroulek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |