MECZ
06.01.18 | 1. runda klasyf. | Scott Puodziunas | Lawrence Bataljin | 6-3, 6-4 | Canberra Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Scott Puodziunas | Lawrence Bataljin | |
1. podanie % | 39/58 (67%) | 32/51 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/39 (74%) | 20/32 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 11/19 (58%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/51 (39%) | 19/58 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/109 (54%) | 50/109 (46%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Scott Puodziunas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Scott Puodziunas | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Scott Puodziunas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Scott Puodziunas | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Scott Puodziunas | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, A-40[BP] | ||
Scott Puodziunas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Scott Puodziunas | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Scott Puodziunas | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Scott Puodziunas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Scott Puodziunas | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
22.05.96, 27 lat
22.05.96, 27 lat
Scott Puodziunas vs. Lawrence Bataljin - Wzajemne mecze
06.01.18 | 1. runda klasyf. | Scott Puodziunas | Lawrence Bataljin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Canberra Challenger | twarda |
04.02.17 | 1. runda klasyf. | Lawrence Bataljin | Scott Puodziunas | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Launceston Challenger | twarda |
Scott Puodziunas form & Lawrence Bataljin form
Scott Puodziunas - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Edward Winter | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Edward Winter | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Jayden Court | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Chen Dong | 6-74, 7-63, 5-10 | szczegóły meczu | |
22.08.20 1. runda | vs. Tai Sach | 7-610, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Moerani Bouzige | 5-7, - Scott Puodziunas - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Dane Sweeny | 4-6, 7-66, 10-11 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Casey Hoole | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Brandon Walkin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-5 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Geelong - trawiasta | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Luke Saville | 6-72, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Rio Noguchi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
06.03.20 2. runda | vs. Luke Saville | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.20 1. runda | vs. James Ibrahim | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Blazo N Djurovic | 7-64, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Matthew Scheers | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tai Sach | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Toowoomba - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. James Ibrahim | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ryan Laubser | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tristan Schoolkate | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Matej Sabanov | 7-66, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Merino | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Albury - trawiasta | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Michael Look | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.19 Klasyf. | vs. David Barclay | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.19 1. runda klasyf. | vs. Edward Bourchier | 7-62, 7-66 | szczegóły meczu |
Lawrence Bataljin - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - krecz | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |