MECZ
22.05.18 | 1. runda | Franjo Raspudic | Scott Puodziunas | 6-2, 6-1 | Bosnia & | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Franjo Raspudic | Scott Puodziunas | |
1. podanie % | 38/47 (81%) | 29/45 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/38 (66%) | 14/29 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/9 (56%) | 1/16 (6%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/45 (67%) | 17/47 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Franjo Raspudic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Scott Puodziunas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Franjo Raspudic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Scott Puodziunas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Franjo Raspudic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Franjo Raspudic | 3-2 | |
4-2 | Scott Puodziunas | |
0-0, 40-30[BP] | ||
5-2 | Scott Puodziunas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Franjo Raspudic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Franjo Raspudic | 1-0 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Scott Puodziunas | |
2-1 | Scott Puodziunas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Scott Puodziunas | |
4-1 | Scott Puodziunas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franjo Raspudic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Franjo Raspudic vs. Scott Puodziunas - Wzajemne mecze
22.05.18 | 1. runda | Franjo Raspudic | Scott Puodziunas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Bosnia & | ceglana |
Franjo Raspudic form & Scott Puodziunas form
Franjo Raspudic - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Nik Razborsek | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F34 - ceglana | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Niclas Loccisano | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Italy F33 - ceglana | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Duje Kekez | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 Klasyf. | vs. Jakob Sude | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Battista | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Italy F31 - ceglana | ||||
11.10.18 1. runda | vs. Peter Nagy | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 Klasyf. | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Italy F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Davide Galoppini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Alexander Lazov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Italy F26 - ceglana | ||||
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 6-3, 1-3, Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Leonardo Taddia | 6-2, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 3-5, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Sebastian Kurzmann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Takuto Niki | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F3 - ceglana | ||||
06.07.18 Ćwierćfinał | vs. Germain Gigounon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.18 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.18 1. runda | vs. Alec Witmeur | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Scott Puodziunas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu | |
Hungary F1 - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Marc Sieber | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Constantin Christ | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Flemming Peters | 6-2, 1-0, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu |
Scott Puodziunas - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Edward Winter | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Edward Winter | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Jayden Court | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Chen Dong | 6-74, 7-63, 5-10 | szczegóły meczu | |
22.08.20 1. runda | vs. Tai Sach | 7-610, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Moerani Bouzige | 5-7, - Scott Puodziunas - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Dane Sweeny | 4-6, 7-66, 10-11 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Casey Hoole | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Brandon Walkin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-5 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Geelong - trawiasta | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Luke Saville | 6-72, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Rio Noguchi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 2. runda | vs. Luke Saville | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
05.03.20 1. runda | vs. James Ibrahim | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Blazo N Djurovic | 7-64, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Matthew Scheers | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tai Sach | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Toowoomba - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. James Ibrahim | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ryan Laubser | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tristan Schoolkate | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Matej Sabanov | 7-66, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Merino | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Albury - trawiasta | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Michael Look | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.19 Klasyf. | vs. David Barclay | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.19 1. runda klasyf. | vs. Edward Bourchier | 7-62, 7-66 | szczegóły meczu |