MECZ
20.07.20 | 1. runda | Scott Jones | Thomas Hann | 6-2, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
4-1 | Thomas Hann | |
0-0, 0-15 | ||
Scott Jones | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Thomas Hann | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Scott Jones | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Thomas Hann | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Scott Jones | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Thomas Hann | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Scott Jones | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-0 | Thomas Hann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Scott Jones | 5-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Australia
14.01.98, 26 lat
14.01.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
22.02.99, 25 lat
22.02.99, 25 lat
Scott Jones vs. Thomas Hann - Wzajemne mecze
20.07.20 | 1. runda | Scott Jones | Thomas Hann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Scott Jones form & Thomas Hann form
Scott Jones - ostatnie mecze
M25 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Shohei Chikami | - | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Taisei Ichikawa | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Omar Jasika | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jayden Lewindon | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Luka Vuglar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 7-66, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mason Naumovski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Kai-I Wang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Jake Delaney | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jayden Court | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Luke Sorensen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Nicholas De Vivo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 2-1, Thomas Fancutt - krecz | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Ken Cavrak | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cade Birrell | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Anton Shepp | 5-7, 6-0, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jayden Court | 7-63, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Swan - trawiasta | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Patrick Fitzgerald | 7-5, 6-75, 9-11 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. William Jesser | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Thomas Hann - ostatnie mecze
M15 Caloundra - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Taketo Takamisawa | 7-5, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alec Braund | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
31.07.20 1. runda | vs. Rhys Michael Johnson | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. John Peers | 6-4, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Timothy Gray | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Scott Jones | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F3 - twarda | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Ahmed Deedat Abdul Razak | 6-1, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Dheeraj Kodancha | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Malaysia F2 - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Isaac Stoute | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Jatin Dahiya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Malaysia F1 - twarda | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vivek Gautam | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tom Evans | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Singapore F1 - twarda | ||||
13.05.18 Klasyf. | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Tanakorn Srirat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |