MECZ
26.10.16 | 1. runda | Savva Polukhin | Berk Iliescu | 6-1, 6-0 | Turkey F43 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Savva Polukhin | Berk Iliescu | |
1. podanie % | 27/43 (63%) | 37/53 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/27 (81%) | 15/37 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/53 (58%) | 12/43 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
28.01.97, 27 lat
28.01.97, 27 lat
Savva Polukhin vs. Berk Iliescu - Wzajemne mecze
26.10.16 | 1. runda | Savva Polukhin | Berk Iliescu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Turkey F43 | twarda |
Savva Polukhin form & Berk Iliescu form
Savva Polukhin - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Konstantin Zhzhenov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Matthias Ujvary | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Dinko Dinev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Derin Can Atacan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Berard | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ilya Filichev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Timofei Derepasko | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.22 Półfinał | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.12.22 2. runda | vs. Oscar Moraing | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.22 Ćwierćfinał | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.22 1. runda | vs. Andrea Fiorentini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.22 Finał | vs. Ilya Snitari | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.12.22 Półfinał | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.12.22 Ćwierćfinał | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.22 2. runda | vs. Deney Wassermann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.22 1. runda | vs. Joseph White | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.22 2. runda | vs. Louis Wessels | 6-0, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.22 1. runda | vs. Denys Klok | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Daniel Michalski | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Stefan Popovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.10.22 Półfinał | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Berk Iliescu - ostatnie mecze
Turkey F35 - ceglana | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Maxime Pauwels | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Dominik Sproch | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - twarda | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F24 - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Atakan Gezer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F23 - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Korovin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Musa Eren Bas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F22 - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alper Kulturel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Eduard Esteve Lobato | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Vlad Corneliu Pop | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Sorin Andrei Iordache | 1-4, - Berk Iliescu - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Cozma | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Marius Raicea | 6-3, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 4-6, 2-2, -def. | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
07.03.17 1. runda | vs. Alexandre Muller | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F51 - twarda | ||||
19.12.16 1. runda klasyf. | vs. Robertas Vrzesinski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F44 - twarda | ||||
31.10.16 1. runda klasyf. | vs. Denis Merkulov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.16 2. runda klasyf. | vs. Sarp Agabigun | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F43 - twarda | ||||
26.10.16 1. runda | vs. Savva Polukhin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F15 - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Sergiu Ioan Bucur | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F14 - ceglana | ||||
23.08.16 1. runda | vs. Bogdan Borza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Scott Duncan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Vlad Protopopescu | 6-74, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
18.07.16 Klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.16 2. runda klasyf. | vs. Marian Petre Prajescu | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F26 - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda | vs. Ivan Krivic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F25 - twarda | ||||
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. Sercan Yesilova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.16 Klasyf. | vs. Alexander Babanine | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |