MECZ
17.02.20 | Klasyf. | Mukund Sasikumar | Ergi Kirkin | 4-6, 6-4, 6-3 | Koblenz Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Mukund Sasikumar | Ergi Kirkin | |
1. podanie % | 49/93 (53%) | 46/90 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/49 (80%) | 32/46 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/44 (52%) | 22/44 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/90 (40%) | 31/93 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/183 (54%) | 85/183 (46%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 12 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mukund Sasikumar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mukund Sasikumar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mukund Sasikumar | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mukund Sasikumar | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Mukund Sasikumar | 3-5 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Mukund Sasikumar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mukund Sasikumar | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mukund Sasikumar | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mukund Sasikumar | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mukund Sasikumar | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Mukund Sasikumar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mukund Sasikumar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mukund Sasikumar | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mukund Sasikumar | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mukund Sasikumar | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mukund Sasikumar vs. Ergi Kirkin - Wzajemne mecze
17.02.20 | Klasyf. | Mukund Sasikumar | Ergi Kirkin | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Koblenz Challenger | halowa |
14.11.19 | 3. runda | Mukund Sasikumar | Ergi Kirkin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Pune Challenger | twarda |
Mukund Sasikumar form & Ergi Kirkin form
Mukund Sasikumar - ostatnie mecze
M15 Chandigarh - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Madhwin Kamath | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Kabir Hans | 7-62, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 New - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Karan Singh | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Adam Walton | - | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Felix Gill | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Moez Echargui | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Jelle Sels | 6-0, 2-0, Jelle Sels - krecz | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Dominik Palan | 5-7, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Yunseok Jang | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. David Pichler | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Max Hans Rehberg | 6-79, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Nikita Ianin | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Ergi Kirkin - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcello Serafini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
10.03.24 Półfinał | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 Finał | vs. Adria Soriano Barrera | 7-68, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Nesterov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-0, 3-0, Simon Anthony Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Branko Djuric | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
20.01.24 Finał | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Półfinał | vs. Ali Habib | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Masamichi Imamura | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 7-5, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Adam Walton | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |