MECZ
05.09.18 | 2. runda | Santiago Rodriguez Taverna | Guido Ivan Justo | 6-1, 0-6, 6-3 | Argentina F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Santiago Rodriguez Taverna | Guido Ivan Justo | |
1. podanie % | 61/92 (66%) | 56/75 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/61 (56%) | 28/56 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/31 (39%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 6/17 (35%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/75 (56%) | 46/92 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/167 (53%) | 79/167 (47%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 3-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 4-1 | |
Santiago Rodriguez Taverna | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-2 | |
Santiago Rodriguez Taverna | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-4 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Santiago Rodriguez Taverna vs. Guido Ivan Justo - Wzajemne mecze
19.03.19 | 1. runda | Santiago Rodriguez Taverna | Guido Ivan Justo | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | M15 Pinamar | ceglana |
18.09.18 | 1. runda | Guido Ivan Justo | Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Argentina F6 | ceglana |
05.09.18 | 2. runda | Santiago Rodriguez Taverna | Guido Ivan Justo | 6-1, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | Argentina F4 | ceglana |
Santiago Rodriguez Taverna form & Guido Ivan Justo form
Santiago Rodriguez Taverna - ostatnie mecze
Murcia Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Dellien | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Guido Ivan Justo - ostatnie mecze
Santiago Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tobias Franco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Gonzalo Bueno | 7-64, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mathys Erhard | Mathys Erhard - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Noel Larwig | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
21.10.23 Finał | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Półfinał | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Tomas Farjat | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 7-5, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Lautaro Midon | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Thiago Cigarran | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Ignacio Carou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |