MECZ
22.08.17 | 1. runda | Santiago Rodriguez Taverna | Alan Kohen | 6-2, 6-2 | Argentina F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Santiago Rodriguez Taverna | Alan Kohen | |
1. podanie % | 55/68 (81%) | 39/53 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/55 (65%) | 17/39 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/13 (23%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/13 (15%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/53 (58%) | 29/68 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Santiago Rodriguez Taverna vs. Alan Kohen - Wzajemne mecze
04.12.17 | 1. runda | Santiago Rodriguez Taverna | Alan Kohen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Argentina F12 | ceglana |
22.08.17 | 1. runda | Santiago Rodriguez Taverna | Alan Kohen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Argentina F4 | ceglana |
Santiago Rodriguez Taverna form & Alan Kohen form
Santiago Rodriguez Taverna - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Alan Kohen - ostatnie mecze
M15 Cordoba - ceglana | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Valerio Aboian | 0-5, - Alan Kohen - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Vero - ceglana | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Liam Draxl | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Ezekiel Clark | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Marco De Rossi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Medellin - ceglana | ||||
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Adam El Mihdawy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Alejandro Hoyos | 0-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ibague - ceglana | ||||
09.09.21 2. runda | vs. Alejandro Hoyos | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.21 1. runda | vs. Nicolas Nino Mendoza | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Weston - ceglana | ||||
01.07.21 Klasyf. | vs. Cooper Williams | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 1. runda | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda klasyf. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
08.06.21 Klasyf. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 2-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Jackson Ross | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Samuel Dickson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Kyle Seelig | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
18.05.21 1. runda klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Nicolas Kicker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
23.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-64, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
07.07.20 1. runda | vs. Luis David Martinez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Shane Monroe | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 Klasyf. | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Julian Bradley | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-3, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Sebastian Baez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Jose Pereira | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu |