MECZ
05.12.17 | 1. runda | Santiago Besada | Francisco Comesana | 6-4, 6-3 | Argentina F12 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Santiago Besada | Francisco Comesana | |
1. podanie % | 38/53 (72%) | 39/71 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/38 (66%) | 21/39 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/15 (47%) | 14/32 (44%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/71 (51%) | 21/53 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/124 (55%) | 56/124 (45%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
06.04.98, 25 lat
10912 $
06.04.98, 25 lat
10912 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Santiago Besada vs. Francisco Comesana - Wzajemne mecze
22.10.19 | 1. runda | Santiago Besada | Francisco Comesana | 7-64, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Junin | ceglana |
05.12.17 | 1. runda | Santiago Besada | Francisco Comesana | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Argentina F12 | ceglana |
Santiago Besada form & Francisco Comesana form
Santiago Besada - ostatnie mecze
M25 Hurlingham - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
25.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Maldonado - ceglana | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Junin - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Francisco Comesana | 7-64, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santiago - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Agustin Riquelme | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.19 Klasyf. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Francisco Erramuspe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Lambare - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Gaston Tonello | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Hugo Moura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Toulouse - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Donski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pinamar - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Boruch Skierkier | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pinamar - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Luciano Carraro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Pinamar - ceglana | ||||
19.03.19 Klasyf. | vs. Franco Agamenone | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Francisco Comesana - ostatnie mecze
Santa Cruz - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Renzo Olivo | - Francisco Comesana - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.02.24 Klasyf. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - krecz | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu |