MECZ
07.10.16 | Półfinał | Sanjar Fayziev | Alexander Igoshin | 1-6, 6-2, 7-61 | Kazakhstan F7 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sanjar Fayziev | Alexander Igoshin | |
1. podanie % | 55/84 (65%) | 56/98 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/55 (55%) | 33/56 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/29 (55%) | 19/42 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/98 (47%) | 38/84 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/182 (51%) | 90/182 (49%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sanjar Fayziev vs. Alexander Igoshin - Wzajemne mecze
23.01.19 | 1. runda | Sanjar Fayziev | Alexander Igoshin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Kazan | halowa |
29.09.18 | Finał | Sanjar Fayziev | Alexander Igoshin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Kazakhstan F8 | ceglana |
07.10.16 | Półfinał | Sanjar Fayziev | Alexander Igoshin | 1-6, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | Kazakhstan F7 | ceglana |
Sanjar Fayziev form & Alexander Igoshin form
Sanjar Fayziev - ostatnie mecze
Astana Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Antoine Ghibaudo | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-75, 7-5, 10-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Adit Sinha | 6-4, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Tuncay Duran | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Shu Matsuoka | 3-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Julian Ocleppo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gabor Mathe | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.12.22 Klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
19.12.22 2. runda klasyf. | vs. Danila Budov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-76, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 7-61, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Rosol | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
18.04.22 Klasyf. | vs. Emilio Nava | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
05.03.22 | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.22 Rubber 1 | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-71, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
11.02.22 Ćwierćfinał | vs. Lukas Rosol | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.22 2. runda | vs. Amaury Raynel | 7-5, 7-69 | szczegóły meczu |
Alexander Igoshin - ostatnie mecze
Nur Sultan - twarda | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Simon Freund | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Biel - halowa | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
02.02.21 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Roman Nashatyrkin | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Soichiro Moritani | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Soichiro Moritani | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
15.02.20 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Aldin Setkic | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Mohammed Abdulla | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Skander Mansouri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-72, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |