MECZ
08.04.19 | 1. runda klasyf. | Sanetulla Kutybaev | Roman Khassanov | - nieobecny(a)/(i) | M25 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Uzbekistan
04.12.97, 26 lat
04.12.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sanetulla Kutybaev vs. Roman Khassanov - Wzajemne mecze
08.04.19 | 1. runda klasyf. | Sanetulla Kutybaev | Roman Khassanov | Roman Khassanov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | M25 Shymkent | ceglana |
08.10.16 | 1. runda klasyf. | Roman Khassanov | Sanetulla Kutybaev | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Tashkent Challenger | twarda |
Sanetulla Kutybaev form & Roman Khassanov form
Sanetulla Kutybaev - ostatnie mecze
M15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Nikita Kashirin | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Adil Karakayev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Sottimov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Pjontek | 0-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Gleb Blekher | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Mikhail Yehayan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Viacheslav Yulik | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. David Bogatin | 6-3, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Gleb Blekher | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.19 Klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Khassanov | Roman Khassanov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alibek Aidaraly | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Roman Khassanov - ostatnie mecze
M25 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | - Roman Khassanov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Max Houkes | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Max Houkes | 7-5, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
14.09.18 Półfinał | vs. Denys Klok | 3-6, - Roman Khassanov - krecz | szczegóły meczu | |
13.09.18 Ćwierćfinał | vs. Sagadat Ayap | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.18 2. runda | vs. Viacheslav Yulik | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Lukas Mugevicius | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Ivan Sergeyev | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-3, - Roman Khassanov - krecz | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
09.08.18 Ćwierćfinał | vs. Sergey Betov | 2-6, 7-5, 6-76 | szczegóły meczu | |
08.08.18 2. runda | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Zhan Skindzer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
02.08.18 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Alexey Baryshev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.07.18 2. runda | vs. Dominik Nazaruk | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Yan Sabanin | 6-2, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
19.07.18 2. runda | vs. Koray Kirci | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Kacper Zuk | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Gerard Granollers | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |