MECZ
30.04.18 | Klasyf. | Sandro Kopp | Sorin Andrei Iordache | 7-63, 3-6, 7-5 | Turkey F17 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
04.09.98, 25 lat
04.09.98, 25 lat
Sandro Kopp vs. Sorin Andrei Iordache - Wzajemne mecze
30.04.18 | Klasyf. | Sandro Kopp | Sorin Andrei Iordache | 7-63, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Turkey F17 | ceglana |
Sandro Kopp form & Sorin Andrei Iordache form
Sandro Kopp - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Timofey Skatov | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Petr Brunclik | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jacopo Berrettini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Dusan Obradovic | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Marino Jakic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Jay Clarke | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Daniel Bagnolini | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Jay Clarke | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Gabriele Vulpitta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Johan Nikles | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Bernard Tomic | 7-5, 6-71, 6-76 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
19.01.24 Półfinał | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Michal Lusovsky | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Stefan Palosi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Sorin Andrei Iordache - ostatnie mecze
Turkey F37 - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - krecz | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F16 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |