MECZ
12.10.15 | 1. runda | Sander Arends | Laurent Lokoli | 6-1, 3-1, - krecz | France F22 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Sander Arends | Laurent Lokoli | |
1. podanie % | 20/30 (67%) | 25/40 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/20 (70%) | 10/25 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 6/15 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/40 (60%) | 9/30 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 45/70 (64%) | 25/70 (36%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
09.08.91, 32 lat
401371 $
09.08.91, 32 lat
401371 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sander Arends vs. Laurent Lokoli - Wzajemne mecze
12.10.15 | 1. runda | Sander Arends | Laurent Lokoli | 6-1, 3-1, Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | France F22 | halowa |
Sander Arends form & Laurent Lokoli form
Sander Arends - ostatnie mecze
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
08.02.21 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 0-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
10.09.19 2. runda | vs. Hugo Grenier | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Jan Satral | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Cacic | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
22.10.17 2. runda klasyf. | vs. Gianni Mina | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.17 1. runda klasyf. | vs. Kevin Krawietz | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brescia Challenger - dywanowa | ||||
12.11.16 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Bonadio | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava Challenger - ceglana | ||||
07.08.16 2. runda klasyf. | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.16 1. runda klasyf. | vs. Andrei Vasilevski | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
30.07.16 1. runda klasyf. | vs. Tak Khunn Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
30.11.15 1. runda | vs. Jan Blecha | 0-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.11.15 Klasyf. | vs. Pavel Motl | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
23.11.15 1. runda klasyf. | vs. Dusan Hajatko | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
23.11.15 Klasyf. | vs. Adam Majchrowicz | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.15 1. runda | vs. Jan Mertl | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
07.11.15 2. runda klasyf. | vs. Alexandre Sidorenko | 2-6, 0-2, - Sander Arends - krecz | szczegóły meczu | |
France F22 - halowa | ||||
12.10.15 2. runda | vs. Omar Salman | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.15 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 6-1, 3-1, Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
France F21 - halowa | ||||
05.10.15 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.15 Klasyf. | vs. David Goncalves | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.15 2. runda | vs. Tom Jomby | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
France F19 - halowa | ||||
21.09.15 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.15 2. runda | vs. Jan Choinski | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.15 2. runda klasyf. | vs. Gauthier Champion | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.15 Klasyf. | vs. Tony Bourcet | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.15 1. runda | vs. Jeremy Touil | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Alphen Challenger - ceglana | ||||
06.09.15 2. runda klasyf. | vs. Lennert Van Der Linden | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.15 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Rivera | Sebastian Rivera - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |
Laurent Lokoli - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Arthur Gea | - Laurent Lokoli - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |