MECZ
14.11.17 | 1. runda | Samy Grace | Alessandro Petrone | 6-3, 3-6, 7-65 | Tunisia F35 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Samy Grace | Alessandro Petrone | |
1. podanie % | 49/88 (56%) | 78/104 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/49 (63%) | 45/78 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/39 (54%) | 15/26 (58%) |
Zdobyte break-ball | 4/15 (27%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/104 (42%) | 36/88 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/192 (50%) | 96/192 (50%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Egipt
04.07.99, 24 lat
04.07.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Samy Grace vs. Alessandro Petrone - Wzajemne mecze
14.11.17 | 1. runda | Samy Grace | Alessandro Petrone | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | Tunisia F35 | ceglana |
Samy Grace form & Alessandro Petrone form
Samy Grace - ostatnie mecze
Spain F21 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Dhyan C Patel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F20 - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F19 - ceglana | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Maciej Rajski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F25 - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mason Recci | 1-6, 0-3, - Samy Grace - krecz | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Giles Hussey | 6-4, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Harrison Lombe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F12 - ceglana | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Denis Rogov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Spain F11 - ceglana | ||||
16.05.18 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Hans Albert Schubert | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Papounidis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F10 - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Jorge Hernando-Ruano | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Miguel Vallejo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Facundo Juarez | 6-1, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F9 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F7 - ceglana | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.03.18 | vs. Dariusz Lipka | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Spain F6 - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F7 - twarda | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Spain F5 - ceglana | ||||
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Javier Molino | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Bruno Mardones | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Spain F4 - ceglana | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 1-6, - Samy Grace - krecz | szczegóły meczu | |
Spain F2 - ceglana | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Marc Fornell-Mestres | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Spain F1 - ceglana | ||||
16.01.18 1. runda | vs. Sergio Martos Gornes | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.18 Klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Alessandro Petrone - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.20 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
13.09.19 2. runda | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trieste - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cuneo - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |