MECZ
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Samuel Paulovcak | Aliaksey Matsiush | 6-3, 6-4 | M15 Bratislava | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
23.04.00, 23 lat
23.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
23.01.00, 24 lat
23.01.00, 24 lat
Samuel Paulovcak vs. Aliaksey Matsiush - Wzajemne mecze
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Samuel Paulovcak | Aliaksey Matsiush | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Bratislava | ceglana |
Samuel Paulovcak form & Aliaksey Matsiush form
Samuel Paulovcak - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Simon Smejkal | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Keiper | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristijan Juhas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Krajcik | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Peter Nad | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Attila Boros | 5-7, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Yvo Panak | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Lazar Milicevic | 6-1, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 5-7, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
16.05.22 Klasyf. | vs. Yannick Wunderlich | 2-6, 1-3, - Samuel Paulovcak - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.22 2. runda klasyf. | vs. Tomas Krcma | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jules Marie | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Rosina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.03.22 2. runda klasyf. | vs. Luca Castagnola | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zilina - ceglana | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda klasyf. | vs. Samo Polakovic | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Jakub Novak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-4, 6-72, 10-1 | szczegóły meczu | |
M25 Prostejov - ceglana | ||||
16.08.21 Klasyf. | vs. Daniel Paty | 1-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu |
Aliaksey Matsiush - ostatnie mecze
M25 Tavira - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victor Ernaelsteen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kacper Szymkowiak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jonas Helpferer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | - Aliaksey Matsiush - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Luke Vuletic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Zhengyu Sun | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Jamie Krattiger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ust - twarda | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Ivan Denisov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Ivan Kizilov | 3-6, 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Kerim Esiev | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
05.08.18 Klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Teodors Pukshe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |