MECZ
18.08.17 | 2. runda | Samuel Bensoussan | Tim Van Terheijden | 6-4, 6-4 | Netherlands F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Samuel Bensoussan | Tim Van Terheijden | |
1. podanie % | 50/85 (59%) | 35/58 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/50 (60%) | 20/35 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/35 (49%) | 11/23 (48%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/58 (47%) | 38/85 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/143 (52%) | 69/143 (48%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
20.01.90, 34 lat
29633 $
20.01.90, 34 lat
29633 $
Samuel Bensoussan vs. Tim Van Terheijden - Wzajemne mecze
18.08.17 | 2. runda | Samuel Bensoussan | Tim Van Terheijden | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Netherlands F5 | ceglana |
Samuel Bensoussan form & Tim Van Terheijden form
Samuel Bensoussan - ostatnie mecze
M15 Sabadell - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Johan Nikles | 1-6, 1-3, - Samuel Bensoussan - krecz | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Flavio Cobolli | 6-1, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Luciano Darderi | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 4-4, Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
Italy F32 - ceglana | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Pawel Juszczak | 6-0, 3-0, Pawel Juszczak - krecz | szczegóły meczu | |
Florence Challenger - ceglana | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Jelle Sels | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Italy F29 - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F28 - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Italy F27 - ceglana | ||||
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Antonio Massara | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.18 Półfinał | vs. Marco Bortolotti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.18 2. runda | vs. Jannik Sinner | 3-6, 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Switzerland F5 - ceglana | ||||
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Sandro Ehrat | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 2. runda | vs. Luca Staeheli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
18.08.18 Półfinał | vs. Federico Coria | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.18 Ćwierćfinał | vs. Alexandru Vasile Manole | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.08.18 2. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Vladislav Melnic | 7-62, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.18 1. runda | vs. Alexander Simion | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
03.08.18 Ćwierćfinał | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.18 2. runda | vs. Bartosz Wojnar | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Tim Van Terheijden - ostatnie mecze
Netherlands F4 - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Titouan Droguet | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Mats Hermans | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. John Harrison Richmond | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Netherlands F2 - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Javier Naser | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Davy Van Geerke | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Adrian Bodmer | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Robert Strombachs | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Socrates Leonardo Bousbouras Romero | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Jonathan Gray | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Acevedo | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Switzerland F2 - dywanowa | ||||
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Burquier | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
France F3 - dywanowa | ||||
23.01.18 1. runda | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.18 Klasyf. | vs. Quentin Robert (1994) | 6-2, 0-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Fiacan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F2 - halowa | ||||
14.01.18 2. runda klasyf. | vs. Charles Bertimon | 6-3, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - ceglana | ||||
13.12.17 1. runda | vs. Miljan Zekic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - ceglana | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - ceglana | ||||
08.11.17 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Marvin Greven | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Pedro Muratori | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.17 1. runda | vs. Andrea Bolla | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
27.10.17 2. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.17 1. runda | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ferdun Shevkedov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |