MECZ
05.09.18 | 2. runda | Samuel Bensoussan | Luca Staeheli | 6-2, 6-3 | Switzerland F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Samuel Bensoussan | Luca Staeheli | |
1. podanie % | 28/45 (62%) | 35/51 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/28 (61%) | 16/35 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/17 (65%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/51 (55%) | 17/45 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/96 (58%) | 40/96 (42%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Samuel Bensoussan | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Luca Staeheli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Samuel Bensoussan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 40-30 | ||
2-1 | Luca Staeheli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Samuel Bensoussan | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Luca Staeheli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Samuel Bensoussan | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Luca Staeheli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Luca Staeheli | |
0-0, 40-30[BP] | ||
0-1 | Luca Staeheli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Samuel Bensoussan | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Luca Staeheli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-3 | Luca Staeheli | |
0-0, 15-40, 40-30[BP], 40-40 | ||
Samuel Bensoussan | 2-3 | |
0-0, A-40, 40-40, A-40 | ||
Samuel Bensoussan | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
4-3 | Luca Staeheli | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-3 | Luca Staeheli | |
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
08.03.00, 24 lat
12974 $
08.03.00, 24 lat
12974 $
Samuel Bensoussan vs. Luca Staeheli - Wzajemne mecze
05.09.18 | 2. runda | Samuel Bensoussan | Luca Staeheli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Switzerland F5 | ceglana |
Samuel Bensoussan form & Luca Staeheli form
Samuel Bensoussan - ostatnie mecze
M15 Sabadell - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Johan Nikles | 1-6, 1-3, - Samuel Bensoussan - krecz | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Flavio Cobolli | 6-1, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Luciano Darderi | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 4-4, Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
Italy F32 - ceglana | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Pawel Juszczak | 6-0, 3-0, Pawel Juszczak - krecz | szczegóły meczu | |
Florence Challenger - ceglana | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Jelle Sels | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Italy F29 - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F28 - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Italy F27 - ceglana | ||||
14.09.18 Półfinał | vs. Marco Bortolotti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Antonio Massara | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.18 2. runda | vs. Jannik Sinner | 3-6, 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Switzerland F5 - ceglana | ||||
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Sandro Ehrat | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 2. runda | vs. Luca Staeheli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
18.08.18 Półfinał | vs. Federico Coria | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.18 Ćwierćfinał | vs. Alexandru Vasile Manole | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.08.18 2. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Vladislav Melnic | 7-62, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.18 1. runda | vs. Alexander Simion | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
03.08.18 Ćwierćfinał | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.18 2. runda | vs. Bartosz Wojnar | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Luca Staeheli - ostatnie mecze
M15 Winston - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Garrett Johns | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Matthew Thomson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Luca Pow | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rihirt Saundankar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Albuquerque - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ryan Dickerson | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
23.07.23 2. runda klasyf. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-1, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arenui Luethi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Mika Brunold | 6-72, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Manfredi Graziani | 3-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Christian Kuehne | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Mueller | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Winston - halowa | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Aidan Kim | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 Klasyf. | vs. Oskar Antinheimo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mark Wallner | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Jacob Brumm | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. James Story | 3-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Abraham Asaba | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Caslano - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Alessio Demichelis | 7-5, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Florent Casays | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bern - ceglana | ||||
28.06.22 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |